DHL Extraliga juniorů

Rytíři Kladno – HC Litvínov

3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0)

26.11.2021, 16:45 • ČEZ stadion, Kladno • 20. kolo • Info o změnách stavu (Rostislav Králik)

Rytíři Kladno po dlouhé době prolomili černou sérii proher a získávají tři body za výhru 3:1 nad Litvínovem. (18:55:29)

59:30

David Čermák se vrací do své branky.

59:30

Kladno právě vstřelilo branku!
Autorem branky do prázdné branky soupeře je ŚTĚPÁN VIMMER – 3:1! Asistence: David Kočka.

51:01

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip Šimek – 2 min., faul loktem).

40:01

Rytíři Kladno zatím strhli vedení ve druhé třetině na svou stranu a vedou 2:1 po čtyřiceti minutách.

40:00

39:31

Autorem branky je ONDŘEJ KOUBA – 2:1! Asistence: Filip Šimek a Michal Koštoval.

38:07

36:07

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jan Vopat – 2 min., sekání).

34:14

32:14

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jakub Kroupa – 2 min., podrážení).

20:01

První třetina skončila smírně 1:1, když za Kladno se trefil Jiří Ticháček, za Litvínov Jan Vopat.

20:00

16:37

14:37

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., sekání).

13:12

Autorem branky v přesilové hře je JIŘÍ TICHÁČEK – 1:1! Asistence: Michal Koštoval a Ondřej Hrabík.

12:41

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jan Vopat – 2 min., hákování).

06:06

Litvínov právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAN VOPAT – 0:1! Asistence: Jan Šprynar.

00:01

Rytíři Kladno: Burda (Gabriška) – Strnad, Staněk (A), Koštoval, Funk (C), Ticháček, L. Sýkora, Kohlíček – Hurta, Kočka, Šimek, Šíma, Hrabík, Sachr, Kuzďas, Kouba, Vimmer, Hvězda.
Trenér: Jindřich Lidický

HC Litvínov: Čermák (Zelenka) – Hynek, Kadár, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Kuchař – Šprynar, Danielčák, M. Adámek, Stehlík (C), Beran, Vopat (A), Iljuk, Špaček, Skuhrovec, Slavík (A).
Trenér: Martin Tvrzník

Rozhodčí: Šindel, Jaroš – Ondráček, Kučera.
Rytíři Kladno čekají jedenáct zápasů za sebou na nějaké ty body. Nevyšel ani poslední domácí trojboj Jihlava, Havířov, Třinec, který skončil neúspěšným skóre 3:12 a samozřejmě bez bodu.

Kanadské bodování:

1. Ondřej HRABÍK 7 (4+3)
2. Jiří TICHÁČEK 7 (1+6)
3. Ladislav FUNK 6 (2+4)
4. Štěpán VIMMER 6 (2+4)
5. David KOČKA 5 (3+2)
HC Litvínov nema kdoví jak oslnivou formu z posledních pěti zápasů Litvínov uspěl proti Kometě Brno 7:4 a překvapivě také na ledě třetího týmu celé soutěže Karlových Varů 5:3. Proti Zlínu, Jihlavě a pražské Slávii šlo o neúspěšné zápasy.

1. Marek SLAVÍK 25 (8+17)
2. David SKUHROVEC 22 (10+12)
3. Jan VOPAT 20 (7+13)
4. Tim DANIELČÁK 15 (10+5)
5. Lukáš STEHLÍK 13 (5+8)
Rytíři Kladno (20) se pokusí na domácím ledě obrat o nějaké body HC Litvínov (14). Soupeře dělí devatenáct bodů.

Vzájemné utkání:

HC Litvínov – Rytíři Kladno 4:2 (1:2, 1:0, 2:2)

Branky: 8. a 30. Slavík, 51. a 59. Danielčák – 17. Šimek, 19. Sachr
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:1

Branky a nahrávky: 14. Ticháček (Koštoval, Hrabík), 40. Kouba (Šimek, Koštoval), 60. Vimmer (Kočka) – 7. Vopat (Šprynar)

Rytíři Kladno: Burda (Gabriška) – Strnad, Staněk (A), Koštoval, Funk (C), Ticháček, L. Sýkora, Kohlíček – Hurta, Kočka, Šimek, Šíma, Hrabík, Sachr, Kuzďas, Vimmer, od 21. min. Kouba.

HC Litvínov: Čermák (Zelenka) – Hynek, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Kuchař – Šprynar, Danielčák, Stehlík (C), Beran, Vopat (A), Iljuk, Špaček, Skuhrovec, Slavík (A).

Rozhodčí: Šindel, Jaroš – Ondráček, Kučera

06:06 LIM 0:1 Vopat (Šprynar)
12:41 LIM 2 Vopat, hákování
13:12 KLA 1:1 Ticháček (Koštoval, Hrabík)
14:37 KLA 2 Funk, sekání
32:14 LIM 2 Kroupa, podrážení