25.11.2021, 18:45 • Victoria Stadium, Gibraltar • Skupina F • Michal Raška

Tipsport: 17.5 7.72 1.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:38:02)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:9.
Je konec. Kodaň potvrdila roli jasného favorita a vyhrála na půdě Lincolnu 4:0. Už v 5. minutě poslal hosty do vedení Jóhannesson. O dvě minuty později zvýšil vedení dánského celku Lerager. Třetí branky jsme se dočkali v 63. minutě z nohy Bovinga. Vše uzavřel v 73. minutě Höjlund.

90+3

90+3

Pep Biel pálil pouze vedle brány a to je za dnešním utkání pravděpodobně vše.

90+1

Kodaň sice měla rohový kop, ale Marios Oikonomou se dopustil nedovoleného zákroku.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89

Jesus Toscano uviděl za svoje nesportovní chování žlutou kartu.

86

Pierre Bengtsson centroval z levé strany do vápna, ovšem míč skončil pouze na hlavičce soupeře.

84

Následně se dopředu dostala Kodaň a získala v hustém dešti další rohový kop.

82

Gibraltarský celek to zkoušel po pravém křídle, ale tam nebylo místo.

79

Pep Biel se skvěle dostal přes tři hráče ke střele, ale tu poslal jen do pravé tyče!

78

Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Liam Walker, přichází Javier Añón.
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Graeme Torrilla, přichází Dylan Peacock.

76

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Nicolai Boilesen, přichází Marios Oikonomou.

73

73. Rasmus HÖJLUND - 0:4

73

Kodaň právě vstřelila branku!
A je to už 4:0! Ísak Bergmann Jóhannesson se rozběhl po pravé straně a následně našel před bránou volného RASMUSA HÖJLUNDA, jenž uklidil míč do prázdné brány. Asistence: Ísak Bergmann Jóhannesson.

72

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází William Böving, přichází Daniel Haarbo.
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Victor Kristiansen, přichází Pierre Bengtsson.

71

Liam Walker to zkusil z nějakých dvaceti metrů, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Kodaně.

69

Davit Chočolava se po centru z rohu dostal ke hlavičce, ale ta skončila jen nad bránou.

0:4

konec (0:2)

Branky: 5. Jóhannesson, 7. Lerager (Biel), 63. Böving (Jóhannesson), 73. Höjlund (Jóhannesson)

Karty:   42. Rosa (LNC), 44. G. Torrilla (LNC), 89. Toscano (LNC)

Lincoln Red Imps: Coleing – Wiseman, Lopes, R. Chipolina (C), Toscano – G. Torrilla (78. Peacock), Rosa, Walker (78. Añón) – Britto (61. Yahaya), Gómez (61. Ocran), Carralero (42. Ronan).
Náhradníci: Goldwin, Paulino, Soler – Araiza, L. Casciaro, J. Chipolina, Añón, Ocran, Peacock, Ronan, Sergeant, Yahaya.

Trenér: Raúl Castillo

FC Kodaň: Grabara – P. Ankersen (64. Jelert), Chočolava, Boilesen (C) (76. Oikonomou), Kristiansen (72. Bengtsson) – Stage, Lerager (64. Höjlund), Jóhannesson – Biel, Haraldsson, Böving (72. Haarbo).
Náhradníci: Guadagno, Johnsson – Bengtsson, Haarbo, Höjlund, Jelert, Oikonomou, Wind.

Trenér: Jess Thorup

Rozhodčí: Jónasson – Sigurdsson, Árnason (ISL)