6:1
konec (3:0, 1:1, 2:0)
25.11.2021, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Skupina Západ • Jakub Štěrba (@sterba19)
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
6:1
konec (3:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 1. Kučera (Hořejší), 16. Hořejší (Benák, Lučan), 18. Mazanec (Hořejší, Benák), 31. Skala (Kučera, Řehoř), 44. Buzek (Kučera), 50. Reiser – 38. Kupčo
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Škoda Plzeň:
Mečl (Jansa) – Jiříček, Lučan (A), Hromádka, Buzek (A), Holubec, Skala – Bílek, Hořejší (C), Mazanec, Reiser, Řehoř, Pittr, Kučera, Benák, Makovec.
Náhradníci:
Trenér: Petr Kořínek.
Rytíři Kladno:
Punda (Stránský) – Svoboda, M. Šátek, O. Šátek, Pražák, Marcinek, Rájek (A) – Mejtský, Holeček, Kupčo, Petřík, Hlaváček, Aschenbrenner, Holub (C), Šíma.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Kopecký.
Rozhodčí: Malá – Sýkora, Malý
Diváci: 45
1. třetina | ||||
00:31 | PLZ | 1:0 | Kučera (Hořejší) | |
15:37 | PLZ | 2:0 | Hořejší (Benák, Lučan) | |
17:49 | PLZ | 3:0 | Mazanec (Hořejší, Benák) | |
18:24 | PLZ | 2 | Kučera, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:27 | PLZ | 2 | Jiříček, hrubost | |
KLA | 2 | Holeček, hrubost | ||
30:01 | PLZ | 4:0 | Skala (Kučera, Řehoř) | |
33:06 | PLZ | 2 | lavice, příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Beran | |
37:04 | KLA | 4:1 | Kupčo | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:38 | KLA | 2 | Pražák, vysoká hůl | |
43:14 | PLZ | 5:1 | Buzek (Kučera) | |
48:47 | PLZ | 2 | Hromádka, držení | |
49:34 | PLZ | 6:1 | Reiser | |
55:57 | PLZ | 2 | Hromádka, hrubost | |
KLA | 2 | Holeček, hrubost | ||
58:12 | PLZ | 5+20 OK | Skala, bitka | |
KLA | 5+20 OK | Holub, bitka | ||
58:12 | PLZ | 2 | Skala, hrubost, odpyká Bílek | |
Konec |
Buffalo – Boston 01:00 1:5
Florida – Philadelphia • po prodl. 01:00 2:1
Washington – Montreal 01:00 6:3
Columbus – Winnipeg 01:00 3:0
Pittsburgh – Vancouver 01:07 4:1
New Jersey – Minnesota • po s.n. (0:1) 01:30 2:3
NY Islanders – NY Rangers 01:30 1:4
Detroit – St. Louis 01:40 4:2
Nashville – Vegas 02:00 2:5
Colorado – Anaheim 03:00 5:2
Los Angeles – Toronto 04:00 2:6
Seattle – Carolina 04:00 2:1
Arizona – Edmonton 04:00 3:5
San Jose – Ottawa 04:30 6:3
Zlín – HK MD Šumperk 15:00 6:4
Kometa Brno – Olomouc 16:00 2:3
Plzeň – Kladno 17:00 6:1
Třinec – Havířov 17:30 8:0
HC Litvínov – Hvězda Praha 17:30 2:4
Technika Brno – Pardubice 17:30 1:4
Poruba – Vítkovice 18:00 5:6
Mladá Boleslav – PZ Kladno 18:00 15:0
K. Vary – Liberec 18:00 4:1
Třemošná – Chomutov 18:00 1:11
Jihlava – Kobra 18:00 6:2
Sparta – Slavia • po prodl. 18:00 3:4
Tábor – Mountfield HK 18:00 2:6
Havlíčkův Brod – Motor ČB 18:30 1:3
Vsetín – Přerov 19:15 2:7
59:28
58:58
58:12
58:12
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Holub – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).
58:01
58:01
57:57
57:08
56:18
55:57
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Holeček – 2 min., hrubost).
55:00
53:43
51:16
50:47
50:44