2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

24.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 18. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 2.25 4.7 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V prodloužení dokázali kopřivničtí využít šanci a vstřelili tak rozhodující branku. Obě strany po celý zápas podrželi brankáři, kteří vychytali několik akcí, ale nakonec rozhodující zásluhu na vítězství měl gól Rostislava Vaňka, který zařídil Kopřivnici 2 body z tohoto utkání. (20:32:08)

63:13

Kopřivnice právě vstřelila branku!
ROSTISLAV VANĚK v kombinaci s Petrem Seiderem dokázal prostřelit brankáře Sachra a zařídit tak Kopřivnici bod navíc za výhru v prodloužení 2:1. Asistence: Petr Seidler.

62:57

Jakub Apolenář dostal přihrávku do jízdy, při zakončení ale nerazil na brankáře Holíka.

62:37

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (J.Mach – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Goiš – 2 min., hrubost).

62:30

Jiří Pargáč promáchl přihrávku před prázdnou bránu.

62:07

Ondřej Sluštík dlouho kroužil po útočném pásmu, nakonec přihrál Miroslavovi Markovi a ten trefil připraveného golmana.

61:16

Tentokrát z hokejky Jakuba Pořického vyšla střela, která po teči skončila nad brankou domácích.

60:37

Další šance domácích, ale brankář hosty opět podržel.

60:09

Filip Krzak se ihned s pukem dostal až před branku hostů.

60:01

Ve vyhrocené třetí třetině nepadla žádná branka a tak se za stavu 1:1 odehraje prodloužení, které začíná asi za 2 minuty.

60:00

59:38

Tomáš Fojtík o plexi vyhodil přes celé kluziště tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.

59:28

Ofsajd zastavuje akci hostů.

59:11

59:01

Domácím se nadvakrát nepovedlo vyhodit.

58:24

Teč Jakuba Apolenáře zachytil Martin Holík.

2:1

Branky a nahrávky: 29. Mach (Vaněk, Vacula), 64. Vaněk (Seidler) – 20. Pořický (Ďurkáč, Vavřík)

HC ISMM Kopřivnice: Holík (Kubáň) – Marek (A), Bail, Krzak, Fojtík, Vacula, Kyselý, Slavík – Brodek, Gola, Mach M., Vaněk, Pindel, Sluštík (A), Pokorný, Hrubý, Seidler, Indrst, Mach J., Pargáč, Häring
Trenér: Jaroslav Kofroň

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Majer) – Báchor (A), Vosátko, Ďurkáč, Gabrhelík, Jenáček J., Jenáček Š. – Blaško, Goiš, Vavřík, Andris (A), Apolenář, Stodůlka, Čmiel, Pořický (C), Kozubík
Trenér: Lukáš Plšek

Rozhodčí: Goňa – Vengřín, Bezděk

12:59 KOP 2 Fojtík, vysoká hůl
19:40 VAL 0:1 Pořický (Ďurkáč, Vavřík)
20:51 KOP 2 Pargáč, podrážení