Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek

27:24

konec (13:9)

24.11.2021, 18:30 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 9. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.3 9.59 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas a celý zápas je u konce. Nové Veselí odstartovalo i druhou půli parádně a dokonce místy soupeře dostalo až do sedmibrankové ztráty. Výkon hráčů z Moravskoslezského kraje se zlepšil v posledních minutách, dotáhli se dokonce na rozdíl pouhých dvou branek, ovšem to bylo jejich maximum. Nové Veselí tak má další dva body do tabulky, Frýdek-Místek dále strádá. (20:11:46)
TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:24 (13:9)
Nejvíce branek: Dodica 6, J. Flajsar 5, L. Bartůněk 4 – Chudoba 6/2, Mucha 4, Voleník 3. Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 7:4. ČK: Miroslav Štohanzl (NVE).

Konec zápasu. (27:24)

60

Roman Dodica ještě posílá do odkryté branky soupeře poslední míč a dává výsledku definitivní podobu. (27:24)

60

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec). (26:24)

60

Jiří Gregorovič ale předvedl podobnou akci a opět navýšil na tříbrankový rozdíl. To už je asi definitivní konec nadějí pro Frýdek-Místek. (26:23)

59

Jakub Ondrušík si vzal na starost míč před brankovištěm, neskutečně se protáhl přes obranu soupeře a tvrdě zakončil. (25:23)

57

Peter Kostka si bere timeout. Domácí si musí ujasnit taktické pokyny v posledních třech minutách utkání. (25:22)

57

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (25:22)

56

Otto Kancel posílá z dálky míč do odkryté soupeřovy branky a rozdíl mezi týmy jsou už jen dva góly! (24:22)

56

Radim Chudoba se prosadil fantastickým podstřelem ze sedmimetrového hodu. Míč letěl pod víko. (24:21)

55

Adam Tomášek se prezentuje první brankou v zápase. A to ještě v oslabení. Domácí vedou o čtyři branky pět minut před koncem. (24:20)

55

Dvouminutový trest pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Daniel Valo). (23:20)

54

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (23:20)

54

Radim Chudoba vyslal další z jeho klasických dělovek, která skončila přímo pod víkem. Frýdek-Místek snížil z šestibrankového manka už na tříbrankové a dramatizuje závěr zápasu. (23:20)

53

Jan Mucha se prodral přes hráče před brankovištěm a parádně zakončil. (23:19)

49

Daniel Valo si bere oddechový čas. Hosté prohrávají o dost branek, takže je potřeba něco změnit. (23:18)

49

Roman Dodica vmetl míč do pravé šibenice po rychlé akci na pravé straně. Parádně sehraný útok domácího týmu. (23:18)

49

Radim Chudoba dostal k dispozici sedmimetrový hod. Naložil s ním výtečně, míč jednoduše poslal do pravé strany branky. (22:18)

27:24

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Martin Štohanzl – J. Flajsar, Veselý, Halíček, Dodica, L. Bartůněk, Melichar, Burnazović, Krčál, Miroslav Štohanzl, Gregorovič, A. Tomášek, Hajčman, Ptáčník.
Trenér: Peter Kostka

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Marenčák – Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Kancel, Brožek, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, F. Zourek, Mynář, Güttler.
Trenér: Daniel Valo

Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev