3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

24.11.2021, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Jan Prošek

Tipsport: 3.29 3.97 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají díky velmi dobře zvládnutému výkonu tento zápas 3:0. Moskva si dokázala šance vypracovat, ale neproměnila je. Vladislav Podjapolskij pochytal všech 21 střel soupeře. (19:14:19)
Československá stopa v zápase
Adam Liška (CER) 1+0. 1 střela, čas na ledě 17:30

59:46

Hosté rozehrávají od své branky, už nemají čas.

59:00

Poslední minuta.

58:45

Moskva vybojovalal buly v útočném pásmu, následně se tým usadil před brankou soupeře.

58:00

Probíhají poslední dvě miuty hry ve třetí třetině.

56:35

56:35 Dmitrij MOISEJEV - 3:0

56:35

Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, po krásné žabičce se prosazuje ránou z první DMITRIJ MOISEJEV. Asistence: David Dumbadze.

55:50

Vladislav Kodola zkoušel setrvat v útočném pásmu, ale o puk přišel. Hrát tak mohou hosté.

55:30

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Puk získli domácí.

54:10

Vladislav Podjapolskij předvedl nyní dva velm dobré zákroky, kterými drží domácí hokejisty ve dvoubrankovém vedení.

53:20

CSKA rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, nicméně z pohledu hostů čas ubývá velmi rychle.

52:52

Prochor Poltapov elegantně projel středním pásmem, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.

52:36

Komerční přestávka.

51:48

Bogdan Kiselevič pálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou ještě tečovaný, ale brankář dokázal zasáhnout.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, zatím na gólovou šanci v této pasáži hry čekáme.

49:00

Devět minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí hokejisté drží dvoubrankové vedení. Čerepovec hraje aktivně a drží svůj náskok.

47:50

CSKA Mosva vypálila z velké dálky, ale brankář si dokázal poradit.

3:0

Branky a nahrávky: 17. Kodola (Press, Timašov), 40. Liška (Kodola, Chochlov), 57. Dmitrij Moisejev (D. Dumbadze)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šostak, Šugajev) – Press, Chochlov, Rogov, N. Makejev, M. Chabarov, Timašov, Karimov – Geraskin, Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Abrosimov, Dmitrij Moisejev – M. Kazakov, Jemec, A. Alexejev – Kolmykov.

CSKA Moskva: Ivan Fedotov (Reideborn, Gamzin) – N. Nestěrov, Dahlbeck, Arťom Sergejev, Blažijevskij, Kiselevič, Gilmour, V. Svedberg, Grudinin – P. Karnauchov, Slepyšev, Grigorenko – Okulov, S. Plotnikov, Kameněv – Nordström, Andronov, Alexandr Popov – Světlakov, Sorkin, Poltapov.

Rozhodčí: Gašilov, Fatajev – Ivanov, Žarkov

16:08 MOS 2 V. Svedberg, podrážení
16:28 CER 1:0 Kodola (Press, Timašov)
17:02 MOS 2 HL zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Poltapov
24:21 MOS 2 Blažijevskij
33:11 MOS 2 Světlakov, podrážení
39:39 MOS 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Okulov
39:47 CER 2:0 Liška (Kodola, Chochlov)
40:00 CER 2 Timašov, držení
43:11 CER 2 Joonas Nättinen, držení
56:35 CER 3:0 Dmitrij Moisejev (D. Dumbadze)