0:5

konec (0:1)

23.10.2021, 10:15 • 13. kolo • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 3.6 3.8 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil zápas, který se stal pro hostující tým jednoznačnou záležitostí. Nemuselo tomu tak být, avšak Bílkovu hlavičku z nastaveného času první půle zastavila tyčka. Nástup do druhého poločasu rozhodl tento zápas, benátečtí hráči přidali další čtyři branky a v poklidu dokráčeli pro výraznou výhru. (12:06:14)

90+1

90

Benátečtí rychle rozehráli, Bodlákovi se ale přízemní centr nepovedl.

89

Zabilanského centr z pravé strany odehráli domácí na rohový kop.

88

Na trávníku zůstal ležet domácí Cimr, hra je přerušena.

87

Ofsajd také na benátecké straně a v něm Outěřický.

85

V dalším ofsajdu se ocitl domácí Veselý.

84

Zabilanský se snažil vybojovat rohový kop, což se mu ale nepodařilo.

83

Po Kopově faulu uprostřed hřiště pošle míč vstříc pokutovému území Marek.

82

Centr od rohového praporku prošel zámezím, Holeček tak hlavičkovat vůbec nemusel.

81

Také domácí provádí poslední změnu. Místo Marka Wolfa si zahraje Matěj Mach.

81

Benátky naposledy střídají. Odchází Viktor Šimeček, nastupuje Lukáš Glöckner.

81

Zabilanský nasadil jesle Nekvindovi a táhl rychlý útok, opět Franc ale ukopl míč na rohový kop.

79

Slicho napřáhl z velké dálky, jeho nepříliš razantní pokus chytá Malý.

78

Domácí střídají. Odchází Pavel Bílek, nastupuje Tomáš Exner.

78

Zabilanský mohl pospíchat po pravé straně kupředu, překřižoval ho ale Franc a zbavil míče.

76

Kommův centr stahuje Malý do svých rukavic.

76

Hosté budou zahrávat přímý kop z pravé strany.

73

Ještě jedno střídání u hostujícího týmu. Místo Adama Mansfelda nastupuje na trávník Petr Outěřický.

0:5

konec (0:1)

Branky: 44. Šimek, 47. Macek, 51. Macek, 60. Bodlák, 63. Šimeček

Karty:   12. Franc (KHO), 27. Bílek (KHO), 62. Wolf (KHO)

Střely na branku: 0:10. Střely mimo: 2:2. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:8. Fauly: 17:13.

Sparta Kutná Hora: Malý – Prokůpek, Bílek (78. Exner), Franc, Marek – Zelenka (63. Křelina), Nekvinda, Wolf (81. Mach), Veselý, Tichý (46. Pleva) – Cimr.
Náhradníci: Exner, Pleva, Mach, Křelina, Krupička, Auer, Jeřábek

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Zabilanský, Borovička (61. Holeček), Kopa, Komma – Mansfeld (73. Outěřický), Slicho, Šimeček (81. Glöckner), Zedníček (46. Bodlák), Šimek – Macek (73. Košek).
Náhradníci: Holeček, Zoubek, Glöckner, Bodlák, Outěřický, Košek, Jíra

Rozhodčí: Matějka – Svoboda, Fišer