Boca Juniors Krupka – FC Malibu Mladá Boleslav

8:0

konec (2:0)

23.10.2021, 17:00 • SH Krupka, U stadionu 626 • 5. kolo • Boca Juniors

Tak ve druhém poločase ukázala Boca Juniors Krupka, že své cíle má nastavené a deklasovala Malibu osmi brankami !!!

Jaroslav Bílek, ale může být na své svěřence pyšný neboť minimálně do 36 minuty byla hra Boleslavských koncentrovaná.

To je asi dnes ze sportovní haly v Krupce pro dnešní večer všechno budeme se na vás opět těšit 20.11.2021,kdy ve sportovní hale přivítáme celek Wizards DDM Praha

38:10

Necelé dvě minuty zbývají do konce utkání a domácí budou zahrávat standartní situaci stav akumulovaných faulů 2:2

37:34

Hosté se stále nevzdávají a bojují alespoň o čestný gól do Džudžovi branky

36:29

Vypadá, že utkání je rozhodnuto. Rychlé branky dostávají hostující celek do kolen.

35:40

Krupka právě vstřelila branku!
další kombinace v podání domácí Boca Juniors Krupka končí brankou VIKTOR asistence Memeti

34:57

tak vypadá, že je definitivně rozhodnuto a v krátkém čase zvyšuje na 7:0 CAIO !!!

34:08

opětovně skvělá akce a tahle čtveřice předvádí neskutečné na koci je tentokrát FRADICK

33:34

Džudža přes celé hřiště netrefuje branku Malibu jen o centimetry !!!

33:00

tak co teď předvedl trojlístek Brazilců je neskutečné to byla nádhera, na konci akce Gansukh

31:47

Jeronimo opouští branku a do hry jde Martin DŽUDŽA

31:15

Hosté zkouší powerplay a mají zatím míč na svých sálovkách

30:16

Skvělá střela hostujícího MAŇASE, kterou však likviduje svým fantastickým zákrokem Jeronimo

29:58

Hostující Polanka si na polovině hrací plochy sám přivodil zranění a je odnášen Jaroslavem Bílkem

29:43

Domácí hrají powerplay

8:0

konec (2:0)

Branky: 1. Fradick (Taverna), 11. Cibrik (Memeti), 26. Gansukh (Fradick), 28. Caio (Cibrik), 33. Gansukh (Caio), 35. Fradick (Gansukh), 35. Caio (Fradick), 36. Viktor (Memeti)

Karty:   21. Polanka (MBL), 27. Malík (MBL)

Boca Juniors Krupka: Da Costa Antonio (Džudža) – Tavarares Dos Santos Viktor, Šebek, Cardeal De Jesus Caio Cesar, Goes Conceicao Fradick Fernando – Memeti, Taverna, Cibrik, Knor (C), Gansukh. Hrající trenér: Rodrigo Taverna.

FC Malibu Mladá Boleslav: Malík Adam – Jirdásek Adam, Velechovský Jakub, Maňas Marek (C), Vaněk Matěj, Komma Ondřej, Dragoun Štěpán, Kostraba Jaroslav, Dvořáček Roman, Polanka Petr Vedoucí družstva: Bílek Jaroslav

Rozhodčí: Mollinger Lukáš, Šmid Jiří – delegát: Hanzlík Jiří