2:0
konec (2:0, 0:0, 0:0)
23.10.2021, 18:00 • Winning Group Arena • 10. kolo • Jakub Ruč
Tipsport: 2.7 5.0 1.85 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.7 - 5.0 - 1.85
HC Kometa Brno B – HK Nový Jičín
2:0
konec (2:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Havlát (Kováčik, Moskal), 9. Kučera (Brabenec)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno B:
Šembera (Slavíček) – Kováčik (A), Trnka, Kučera, Kališ, Švejda, Malec (A) – Moskal, Gajarský, Krejčí, Halász, Vašíček, Kadlic, Havlát, Brabenec (C), Pigl, Mokrohajský, Škvrně, Krejčiřík
Náhradníci:
Trenér:
HK Nový Jičín:
Galuška (Šimonů) – Hruška (A), Kuboš, Hladiš, Váňa, Vacula, Kožený – Sluštík, Potočný, Štefka, Pecha, Lehečka (C), Kafka, Konečný, Zdeněk, Gebauer, Flok, Káňa, Maliník
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čuňočka – Mikšík, Viskot
Diváci:
1. třetina | ||||
02:11 | NJI | 2 | Hruška, hákování | |
04:26 | KMB | 1:0 | Havlát (Kováčik, Moskal) | |
05:18 | NJI | 2 | Sluštík, hrubost | |
KMB | 2 | Švejda, hrubost | ||
08:43 | KMB | 2:0 | Kučera (Brabenec) | |
14:07 | KMB | 2 | Kališ, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
38:23 | KMB | 2 | Krejčiřík, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:54 | NJI | 2 | Galuška, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Štefka | |
50:32 | KMB | 2 | Šembera, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Brabenec | |
56:15 | KMB | 5+20 OK | Malec, vražení na mantinel, odpyká Kadlic | |
59:23 | NJI | 2 | Flok, podrážení | |
Konec |
Olomouc – Slavia 12:00 4:2
Motor ČB – Zlín 12:00 2:4
Třinec – HC Litvínov 12:00 4:2
Havířov – Chomutov 12:00 7:0
Mladá Boleslav – Pardubice • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Plzeň – Kladno 13:00 7:0
Vítkovice – Jihlava 13:00 8:4
Salzburg – Kometa Brno 14:30 2:6
Liberec – Mountfield HK 17:00 1:3
K. Vary – Sparta • po prodl. 17:00 2:3
Zlín – Třinec 12:00 0:5
Liberec – Kladno 12:00 5:2
PZ Kladno – Hvězda Praha 12:00 2:7
Slavia – Pardubice 12:00 5:0
Přerov – Havířov 12:00 0:3
Vsetín – Poruba 12:00 5:4
Mountfield HK – Jihlava 12:15 3:6
Tábor – Technika Brno 12:30 4:2
K. Vary – HC Litvínov 13:00 6:4
Sparta – Havlíčkův Brod 13:00 6:1
Olomouc – Vítkovice 15:15 4:6
Plzeň – Třemošná 16:30 10:1
Kobra – Motor ČB 17:30 0:8
HK MD Šumperk – Kometa Brno 18:00 1:6
59:23
59:21
58:59
58:21
57:32
56:56
56:27
56:15
55:00
54:16
53:02
52:32
52:22
51:54
50:59
50:32
49:54