29:34

konec (15:19)

23.10.2021, 11:30 • 8. kolo • David Šimon (@David_Simon92)

Tipsport: 9.9 14.5 1.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zubří zvládlo zápas v Maloměřicích, které tak zůstávají na dvou bodech. Hosté mají po tomto vítězství bodů deset. Favorit zápasu to ale neměl snadné, když Maloměřice dlouho drželi krok se soupeřem a až v posledních dvou minutách ztratily definitivní šanci na body. (13:09:18)

Konec zápasu. (29:34)

60

Domácím nevyšla útočná akce, a Zubří tak ještě po zásahu Mořkovského přidává poslední branku zápasu. (29:34)

60

Navíc se zranil domácí Tomáš Musil, který musí ze hřiště. (29:33)

60

A ještě jednou Mořkovský. Vedení o čtyři branky třicet vteřin před konce už Zubří nepustí. (29:33)

60

Jenže Maloměřice se nevzdávají a z rychlé akce se prosadil Koubek. (29:32)

59

A to už Zubří asi zvládne. Mořkovský totiž střílí gól s číslem 32. (28:32)

59

Koňařík zasáhl, jenže Zubří nadále bude útočit. (28:31)

58

Oddechový čas pro hosty. (28:31)

58

Krůpa zastavil míč, který už směřoval do branky. Důležitý zásah pro Zubří, které tak dvě minuty před koncem drží stále vedení o tři góly. (28:31)

57

Musil využil toho, že Zubří hrálo bez brankáře a snadno trefuje prázdnou branku, ač cesta k zakončení nebyla příliš snadná. (28:31)

56

Oba brankáři se teď zaskvěli. Pokračujeme dál a stav se zatím nemění. (27:31)

55

Hastík se prosazuje a snižuje na rozdíl čtyř branek. (27:31)

55

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Bohdan Mizera). (26:31)

54

Oddechový čas pro domácí. (26:31)

54

Na druhé straně se převedl v brance Koňařík. Dobrý zákrok, který ještě drží naději pro domácí tým. (26:31)

53

Nyní byl Jung sám před brankou, ale po krkolomné akci si neporadil s brankářem Zubří. (26:31)

53

Jung byl na sedmičce proti Šimonu Mizerovi úspěšný. (26:31)

52

Maloměřice nedokázali využít útok a na druhé straně Hybner zůstal osamocen, aby využil této možnosti. (25:31)

29:34

SHC Maloměřice Brno: Koňařík, Zaplatílek, Mazač – Popela, M. Jirák, F. Jung, Žďánský, T. Musil, Koubek, Kolář, L. Vítek, Kučera, Drásal, Hastík, Dostalík, F. Zeman.

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Pšenica, Přikryl, Mořkovský, Havran, Fiala, Jurka, Hybner, D. Mazurek, Mičkal, B. Mizera.

Rozhodčí: Pražák, Šulc