HC Olomouc – HC Slavia Praha

4:2

konec (2:2, 1:0, 1:0)

23.10.2021, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • 13. kolo • Michal Jonáš

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. U dalších zápasů mládežnických kategorií na shledanou! (14:21:21)
Je konec! Olomouc si po vyrovnané bitvě s pražskou Slávií připisuje cenné vítězství, čímž ukončila sérii čtyř proher v řadě. V třetí třetině jsme žádnou větší akci neviděli. Jediný gól padl po střele Daniela Ministra do prázdné.

59:38

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Handl– 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Strnad – 2 min., hrubost). U střídaček došlo k šarvátce, rozhodčí posílají na trestnou lavici hráče obou týmů.

58:41

Olomouc právě vstřelila branku!
Daniel MINISTR perfektně vystihnul přihrávku hostů a po sprintu na druhou stranu kluziště skóroval do prázdné brány.

58:26

Oba týmy jsou v plném počtu.

57:51

Pražané by si potřebovali vzít oddechový čas, ale ten si již vypotřebovali v první třetině.

57:19

Slavia odvolala brankáře a hraje v pěti.

56:25

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kučera – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Koblížek – 2 min., krosček).

56:10

Hofmann se nadvakrát pokusil překonat olomouckého brankáře, ten byl ale vždy na správném místě.

55:22

Hraje se nahoru-dolů, rozhodčí už dlouho nepřerušili hru.

53:53

Slavie se stále nemůže přes napadající hráče dostat do obranného pásma Olomouce.

53:03

Tvrdou střela Poledny od modré vyrazil brankář hostů vyrážečkou.

52:00

Slavii nezbývá na otočení stavu utkání mnoho času, proto se snaží častěji dostat do útoku, zatím se jí to ale moc nedaří.

51:16

Strnadova kličkovaná na modré vyústila až ke střele, kterou olomoucká obrana tyčovala do ochranné sítě.

50:49

Slavie se opět provinila zakázaným uvolněním.

50:20

Slavie teď bojuje v rohu útočné třetiny o puk, úspěšnější jsou ale hráči Olomouce.

50:09

50:05

Zakázané uvolnění týmu HC Slavia Praha.

4:2

Branky a nahrávky: 5. Tarnoczy (Matašovský), 17. Ministr (Kočí), 22. Tomajko (Zapletal, Kučera), 59. Ministr – 11. Tichý (Labuzík, Kluch), 11. Strnad

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Kučera – Tomajko (C), Zapletal, Fasner – Matašovský, Handl (A), Mácha (A) – Tarnoczy, Ruda

HC Slavia Praha: Pittr (Volevecký) – Krdlička, Stejskal, Němeček (A), Špinka, Kluch, Klatt, Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška – Míšek, Koblížek, Borodenko – Hofmann, Labuzík (C), Tichý – Kvasnička

18:26 OLO 2 Tomajko, nedovolené bránění
18:47 OLO 2 Panáček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
20:56 SLA 2 Koblížek, sekání
21:33 OLO 3:2 Tomajko (Zapletal, Kučera)
29:43 SLA 2 Špinka, podrážení
32:03 SLA 2 Němeček, hrubost
38:39 OLO 2 Rajzík, hrubost
40:34 OLO 2 Tomajko, příliš mnoho hráčů na ledě
48:09 OLO 2 Panáček, nedovolené bránění
56:25 OLO 2 Kučera, hrubost