1:1

konec (1:1)

23.10.2021, 10:15 • Motorlet • 13. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.25 3.7 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase se už skóre neměnilo a souboj Motorletu s Domažlicemi tak skončil nerozhodně 1:1. Domácí poslal do vedení už ve 4. minutě Daniel Žížala. Jiskra srovnala proměněnou penaltou kapitána Petra Mužíka. Druhá půle pár příležitostí na obou stranách rovněž přinesla, góly už však nenabídla. (12:06:57)

90+2

90+2

Poměrně vyhrocená situace i se strkanicí v domácí šestnáctce. Rozhodčí to nakonec vyřešil šalamounsky, když nenechal Jiskru roh ani rozehrát a duel raději ukončil.

90+1

Ještě roh pro Domažlice. Hosté dokonce reklamují ruku bránícího Fotra, ale rozhodčí nic takového neviděl.

90+1

Rozhodčí nastaví utkání o jednu minutu!

90

Domácí brankář Mihálek krotil centrovaný míč a u toho byl dohrán Markem Bauerem. Pískán útočný faul hráče Domažlic.

89

Žlutou kartu si vysloužil domácí kapitán Marek Čepelák.

87

Zápas se pomalu blíží ke svému konci. Zatím to vypadá na remízu.

85

Hosté se dostali k míči a uklidňují hru přihrávkami mezi obránci.

83

Domácí měli k dispozici standardní situaci. Centr Adama Fotra našel hlavu bránícího hráče.

82

Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Ameer Rayan, přichází David Krajinský.

81

Domácí začínají hrozit! Brankář Brych odvracel ve spolupráci s obránci další náznak jejich příležitosti.

80

Po standardce měli příležitost také domácí! Hlavička Martina Filipa, který vyplaval volný na zadní tyči, rovněž nebyla přesná.

79

Na Mužíkův centr ze standardní situace si naběhl Dušan Pinc. Jeho hlavička se mezi domácí tyče nevešla.

77

Nana Akosah-Bempah se z levé strany šestnáctky prodral až do zakončení. Byl ale v ostrém úhlu a brankář Brych proti němu navíc dobře vyběhl. Domácí útočník ho tedy neprostřelil.

75

Hosté jsou nadále aktivnější. Nyní zakombinovali na pravé straně, přízemní centr Tomáše Holíka pak odvrátila defenziva pražského týmu.

74

Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Jan Walter, přichází Michal Rataj.

73

Domácí ubránili sérii centrů soupeře a sami zkusili vyrazit dopředu. Jejich protiútok však zkušeně zastavil Limberský.