Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – BK Havlíčkův Brod

6:1

konec (1:1, 2:0, 3:0)

23.10.2021, 13:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Petr Pavlík)

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit. Na počtenou! (15:09:00)
Utkání je úspěšně za námi! Sparťané si ve třetí třetině pohlídali svůj náskok a ještě zvýšili své vedení. Hattrick dokonal Mikuláš Odehnal, ve dvaapadesáté minutě utkání se prosadil obránce Jan Janský a gólový účet zápasu uzavřel svou sedmou trefou v sezoně Martin Vašíček. Sparťané zvítězili 6:1 a do tabulky si připsali cenné tři body.

56:17

Sparta právě vstřelila branku!
Domácí hokejisté sice nevyužili svou početní výhodu, ale krátce po jejím skončení se prosazují pošesté! Křišťanovu přihrávku zužitkoval střelec MARTIN VAŠÍČEK, pro kterého se jednalo o sedmou trefu v sezoně. Asistence: Petr Křišťan.

53:54

Sparta bude hrát další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl potřetí v tomto utkání útočník Alexandr Gutsu (HBR), který se tentokrát provinil sekáním.

51:05

Sparťané střílí pátou branku a zřejmě rozhodují o osudu celého utkání! Po přihrávce Martona se prosazuje útočník BOGDAN STEPANCHUK, který je třetím úspěšným střelcem Pražanů. Asistence: Adam Marton, Jan Janský.

44:56

Tresty na obou stranách se pomalu začínají kupit. Dalším vyloučeným hráčem v tomto utkání je Artur Prchal (HBR), který vyfasoval dvě minuty za podrážení.

43:12

Uběhlo pouze pár vteřin ze třetí třetiny a bude se znovu vylučovat. Adam Marton (SPA) se provinil sekáním, Alexandr Gutsu (HBR) dostat trest za hrubost.

42:52

Máme tu hattrick! Sparťané se na začátku třetí třetiny prosazují počtvrté v tomto utkání. Úspěšným střelcem je znovu útočník MIKULÁŠ ODEHNAL, který zároveň dává svému týmu tříbrankový náskok. Asistence: Bogdan Stepanchuk.

40:01

Druhá třetina je u konce a stejně jako v té první padly dvě branky. Tentokrát však obě do sítě Havlíčkova Brodu. V pětatřicáté minutě se prosadil útočník Mikuláš Odehnal, který v poslední minutě druhé třetiny ještě zvýšil náskok svého týmu. Sparta vede po čtyřiceti odehraných minutách nad svým soupeřem 3:1.

40:00

39:21

Sparťané střílí svému soupeři obrazně gól do šatny a těsně před koncem prostřední části jdou do dvoubrankového vedení. Novák připravil kotouč pro MIKULÁŠE ODEHNALA, který svým druhým gólem v utkání zařídil svému týmu pohodlnější náskok. Asistence: Lukáš Novák.

37:54

V témže čase je ovšem vyloučen také domácí útočník Richard Žemlička (SPA), který stejně jako jeho protihráč vyfasoval menší trest za hrubost.

37:54

Po čtyřech nedovolených zákrocích z domácí strany je tu první vyloučení hostí. Na trestnou lavici zavítal Alexandr Gutsu (HBR), který dostal trest za hrubost.

36:33

Havlíčkův Brod bude hrát další přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl podruhé v tomto utkání útočník Bogdan Stepanchuk (SPA), tentokrát za nedovolené bránění.

34:52

Pozor, domácí hokejisté ubránili své třetí oslabení a vzápětí si berou své ztracené vedení zpět! Dalším úspěšným střelcem v tomto utkání na straně Sparty je MIKULÁŠ ODEHNAL, jenž zužitkoval Vašíčkovu přihrávku. Asistence: Martin Vašíček.

32:32

Sparťané budou hrát v dalším oslabení. Třetím vyloučeným hráčem domácích v utkání je Bogdan Stepanchuk (SPA), jenž dostal trest za sekání.

6:1

Branky a nahrávky: 8. Křišťan (Vašíček), 35. Odehnal (Vašíček), 40. Odehnal (Novák), 43. Odehnal (Stepanchuk), 52. Stepanchuk (Marton, Janský), 57. Vašíček (Křišťan) – 14. Nosek (Kupriianov, Teplý)

HC Sparta Praha: Kogler (Obolenski) – Hašek, Marton, Šeba, Bartoň, Byakov, Janský, Vrabec – Stepanchuk, Vašíček, Odehnal – Potoma, Jakab, Žemlička – Novák, Křišťan, Žmola.

BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (Ferdus) – Vaněček, Novotný, Chymo, P. Mrtka, Ondruš, Adam, R. Mrtka – Kupriianov, Nosek, Kousek – Gutsu, Smetánka, Kozlík – Prchal, Fiala, Teplý – Bakus.

Rozhodčí: Kraval – Maňák, Stanko

07:20 SPA 1:0 Křišťan (Vašíček)
13:16 HBR 1:1 Nosek (Kupriianov, Teplý)
26:06 SPA 2 Žemlička, nedovolený zásah do hlavy nebo krku
29:27 SPA 2 Jakab, podrážení
32:32 SPA 2 Stepanchuk, sekání