21.10.2021, 18:45 • Skupina B • Jáchym Tůma

Tipsport: 1.95 3.59 4.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (20:46:41)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 6:8.
Je konec a zápas končí remízou 2:2. Domácí měli utkání velmi dobře rozehrané, nicméně nakonec berou jen bod. Flora totiž podala velmi bojovný výkon a nakonec dokázala srovnat, když se v osmdesáté minutě podruhé trefil Sappinen. Famagusta se samozřejmě ještě snažila vsítit třetí branku, nicméně nakonec se jí to nepodařilo.

90+4

90+3

Ioannou se zjevil v dobré palebné pozici, ovšem Pürg mu na poslední chvíli ukopl míč od nohy.

90+1

Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

89

Kuusk si potáhl míč středem hřiště a poté to zkusil zpoza vápna. Jeho rána ale zamířila doprostřed brány, a Tzur si tak připsal snadný zákrok.

86

Domácí jsou od inkasované branky více na balonu, nicméně zatím se nemohou dostat přes defenzivu Flory.

83

Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Rauno Sappinen, přichází Danil Kuraksin.

81

Žlutou kartu dostává Rauno Sappinen (FC Flora Tallinn).

80

80. Rauno SAPPINEN - 2:2

80

Flora Tallinn vstřelila branku!
Flora v osmdesáté minutě vyrovnává na 2:2! Hosté se po zisku vydali rychle dopředu a jejich akci táhl Miller. Ten pak odcentroval do šestnáctky na RAUKA SAPPINENA, jenž uklidil balon přesně k levé tyči.

78

Kallaste ostře zajel do Risvanise a může být rád, že vyvázl jen s domluvou.

76

Alliku obdržel přihrávku do slibné palebné pozice, ale jeho následný pokus na bránu nezamířil.

75

Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Marios Antoniades, přichází Andreas Avraam.

73

Do konce utkání zbývá zhruba dvacet minut a Famagusta stále drží jednobrankové vedení. Podaří se jí získat tři body?

70

Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Markus Poom, přichází Martin Miller.

69

Střídání v týmu Anorthosis Famagusta FC: ze hřiště odchází Denis Popovič, přichází Michalis Ioannou.

66

Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Henrik Ojamaa, přichází Rauno Alliku.

2:2

konec (2:1)

Branky: 25. Deletić (Hušbauer), 28. Popovič (Kačarava) – 38. Sappinen (Henrik Ojamaa), 80. Sappinen (Miller)

Karty:   18. Risvanis (FMG) – 81. Sappinen (FLT)

Anorthosis Famagusta FC: Tzur – Hambardzumjan (46. Korrea), Arajuuri, Risvanis, Antoniades (75. Avraam) – Artymatas (C), Hušbauer – Deletić (59. Kaltsas), Popovič (69. M. Ioannou), Vardá – Kačarava (59. Christodoulopoulos).
Náhradníci: G. Loria – Avraam, Christodoulopoulos, Christofi, Chrysostomou, M. Ioannou, Kaltsas, K. Lafferty, Ninua, Roushias, Korrea.

Flora Tallinn: Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Kallaste – Zenjov, Soomets, Poom (70. Miller), Henrik Ojamaa (66. Alliku) – Vassiljev (C) – Sappinen (83. Kuraksin).
Náhradníci: Nomm, Paplavskis – Hussar, Alliku, Lukka, Kuraksin, Miller, Reinkort, Shein, Tõugjas, Välja.