Evropská liga

Glasgow Rangers – Brøndby IF

2:0

konec (2:0)

21.10.2021, 21:00 • Ibrox Stadium, Glasgow • Skupina A • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.4 4.82 8.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rangers si dnes připisují první tři body do tabulky Evropské ligy. Fotbalisty Brøndby dnes zcela po zásluze porazili 2:0 díky brankám Baloguna a Roofea z prvního poločasu. Také ve druhém dějství byl skotský celek aktivnější, další gól však nepřidal. Po třech zápasech základní skupiny jsou Rangers třetí o bod za Spartou. Brøndby se nachází s jedním bodem na čtvrté příčce.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Na počtenou! (23:00:48)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:6.

90+4

90+3

Arfieldova přihrávka přesná nebyla. O chvíli později se Aribo dostal ke střele, ale znovu žádný problém pro Mikkelsena.

90+2

Je zcela evidentní, že dnešní utkání se už z obou stran pouze dohrává. Ibrox Stadium už slaví.

90+1

Domácí i nadále celkem vysoko presují. Hosté nemají na rozehrávku vůbec žádný čas.

90

Čtvrtý rozhodčí oznámil, že se nad rámec základní hrací doby budou nastavovat 3 minuty.

89

Dalekonosná rána Jamese Taverniera z velké dálky zamířila přesně do rukavic brankáře Mikkelsena, jenž si připsal jednoduchý zákrok.

88

Borna Barišić se chystá na rozehrání autového vhazování. Hráči ve žlutých dresech se snaží hru vytlačit co nejvýše.

87

Teď je to taková překopávaná ze strany na stranu. Balón se na zem moc často nepodívá.

86

Simon Hedlund se snažil něco vymyslet na pravé straně, avšak poměrně rychle byl doběhnut poctivě se vracejícím Barišićem.

84

Skotům byl odpískán útočný faul. Ze své ofenzivní aktivity tak pro pár desítek sekund budou muset ustoupit.

83

Hosté už zřejmě nemají dostatek sil k tomu, aby s tímto duelem alespoň ještě něco udělali. Rangers hrají závěrečné minuty opravdu zkušeně.

82

82. Sakala třetí gól nepřidal

82

Ani Fashion Sakala pojistku nepřidal. Mířil si to úplně sám na bránu Brøndby, avšak při zakončení napálil jen brankáře Mikkelsena.

81

Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Christian Cappis, přichází Mathias Greve.

80

80. Arfieldova rána se mezi tři tyče nevešla

80

Kombinace dvou střídajících hráčů málem přinesla třetí gólové ovoce. Scott Wright přihrál úplně volnému Scottu Arfieldovi, jehož střelu vytáhl Thomas Mikkelsen konečky prstů na břevno.