po s.n. (1:0) (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)

19.10.2021, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Patrik Czepiec

Tipsport: 2.09 4.04 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (20:28:45)
Gólu ze hry jsme se od 39. minuty nedočkali, vítězství nakonec až po nájezdech slaví domácí Nižněkamsk. Jediným úspěšným střelcem v dovednostní disciplíně byl Jegor Popov, který stanovil výsledek na hodnotu 3:2 po samostatných nájezdech.

Jegor POPOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
Autorem vítězné branky je JEGOR POPOV.

5. série 1:0

Pomalý nájezd zvolil Vladimir Butuzov, ale trefil jen lapačku brankáře Sudnicina, který vychytal všechny exekutory nájezdů.

4. série 1:0

Konec se ještě nekoná, ani Pavel Porjadin nezvládl zvednout puk nad beton.

Dobře to zamýšlel Vladimir Galuzin, ale klička do bekhendu mu těsně nevyšla.

3. série 1:0

Kotouč na poslední chvíli sjel z hole Danily Popova.

Alexandr Gorškov neproměňuje a Chabarovsk tak nadále čeká na prvního úspěšného střelce.

2. série 1:0

Jako první se trefuje v nájezdové loterii Jegor Popov. Zvládl kličkovanou do forhendu.

2. série 0:0

Český útočník Radan Lenc téměř gólmana prostřelil, ale nakonec jeho pokus nebyl dostatečně prudký.

1. série 0:0

Klička do forhendu se nepovedla ani Chajrullinovi.

Rázné řešení zvolil Roman Ljubimov, ale brankáře neprostřelil.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:19

Ještě jednou se Lukáš Klok zjevuje v šanci, nicméně Jevgenij Alikin je v prodloužení nepřekonatelný.

63:59

Střela Lukáše Kloka na stojnou nohu brankáře, ale Jevgenij Alikin si poradil i s tímto chytrým řešením.

63:47

K průniku se dostal Andrej Čiviljov, ale přes obránce vůbec nezakončil. I prodloužení je už téměř minulostí.

3:2

Branky a nahrávky: 20. M. Sidorov (Šafigullin, Miťakin), 31. J. Popov (Barsukov, Puzanov), rozh. náj. J. Popov – 29. V. Butuzov (V. Vasiljev, A. Gorškov), 39. A. Gorškov (Jordán, Nikolišin)