Filip Hronek (DET) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 25:09
Filip Zadina (DET) – 0+1, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 16:11
Erik Černák (TBL) – 0+1, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:59
Ondřej Palát (TBL) – 2+0, 0 účast, 4 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 15:40
Andrej Šustr (TBL) – 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 2, čas na ledě 8:06
Jan Rutta (TBL) – 0+0, -2 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 14:35

Alex Nedeljkovic (DET) – 41 zákroků, 7 OG, úspěšnost 85,5%, odchytal 62:43
Andrej Vasilevskij (TBL) – 20 zákroků, 6 OG, úspěšnost 76,9%, odchytal 62:07
Šílenému zápasu je konec! Tampa v prodloužení dokonala velký obrat a slaví vítězství 7:6 po prodloužení. Red Wings mohou mrzet zbytečná vyloučení ze závěru třetí části, která vrátila Lightning zpátky do zápasu.

O tomto zápasu se bude v zámoří hodně mluvit. A zajímavé bude také sledovat, či Dylan Larkin nedostane ještě další trest za svůj prohřešek z druhé třetiny.

Střely na branku: 26 – 48.

62:43

62:43 Ondřej PALÁT - 6:7

62:43

Tampa právě vstřelila branku!
Obrat je definitivně dokonán! ONDŘEJ PALÁT si sjel před brankoviště na přihrávku Hedmana a pohodlně nasměroval kotouč do odkryté klece. Asistence: Victor Hedman a Brayden Point.

62:30

Joseph se po pravém křídle protlačil do útočného pásma a vystřelil z kruhu těsně nad branku.

61:52

Trojice hráčů Red Wings je již viditelně unavená, Tampa však nepolevuje a je usazená v útočném pásmu.

61:00

Tampa od vhazování ještě nepůjčila svému soupeři kotouč a snaží si připravit výhodnou pozici pro rozhodnutí.

60:23

Kučerovi si chtěl v útočném pásmu vyměnit kotouč s Pointem, Bertuzzi však obětavě tuhle kombinaci přerušil.

60:01

Strhující zápas po třech třetinách vítěze nenašel, i když Detroit byl k vítězství opravdu blízko. Tampa však v posledních sedmi minutách dokázala smazat tříbrankové manko a vynutila si prodloužení. Kdo se nakonec bude radovat?

Střely: 26 – 45.

60:00

59:26

Detroit si v útočném pásmu vytvořil solidní tlak, který přinesl střelu Staala. Tu obětavě srazil do hlediště Cirelli.

58:50

Šílené utkání se blíží ke konci třetí třetiny. Dočkáme se ještě rozhodnutí?

57:41

57:41 Alex KILLORN - 6:6

6:7

Branky a nahrávky: 14. Dylan Larkin (Fabbri, Zadina), 21. Bertuzzi (Leddy, Seider), 28. Bertuzzi (Erne, G. Lindström), 33. Bertuzzi (Fabbri, L. Raymond), 45. Bertuzzi (DeKeyser, Seider), 48. Naměstnikov (M. Rasmussen, Leddy) – 29. Palát (Hedman, Kučerov), 36. Stamkos (Kučerov, Sergačjov), 37. Stamkos (Sergačjov, Kučerov), 54. Colton (Černák), 57. Kučerov (Hedman, Stamkos), 58. Killorn (Hedman), 63. Palát (Hedman, B. Point)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – DeKeyser (A), Hronek, Leddy, Seider, M. Staal (A), G. Lindström – Bertuzzi, Dylan Larkin (C), L. Raymond – Fabbri, P. Suter, Zadina – Naměstnikov, M. Rasmussen, Erne – Givani Smith, Stephens, Gagner.

Tampa Bay Lightning: Andrej Vasilevskij (B. Elliott) – Hedman (A), Rutta, Černák, McDonagh, Sergačjov, Šustr – Palát, B. Point, Kučerov (A) – Killorn, Cirelli, Stamkos – Maroon, Colton, Perry – M. Joseph, Bellemare, Raddysh.

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – Pancich, Kelly

Diváci: 19 515

02:58 TBL 2+2 Raddysh, vysoká hůl
08:41 DET 2 Givani Smith, sekání
14:00 DET 1:0 Dylan Larkin (Fabbri, Zadina)
19:43 DET 2 Givani Smith, nesportovní chování