3:1

konec (3:0)

15.10.2021, 18:00 • 12. kolo • Info o důležitých událostech (Tomáš Kubečka)

Tipsport: 1.65 4.1 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Kroměříž nakonec poráží Blansko 3:1. Domácí rozhodli o svém triumfu už během první půle, kdy se dvakrát trefil Cupák a jednu branku přidal Lhotecký. Za hosty snížil po změně stran Tulaydan. (19:51:29)

90+3

90

Nastavují se tři minuty!

87

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Jeleček, přichází Novotný.

86

Žlutou kartu dostává Machálek (FK Blansko).

82

Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Mach, přichází Vitásek.

81

Červenou kartu dostává Nešetřil (FK Blansko).

76

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Červenka, přichází Vyhlíd.
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Lhotecký, přichází Surynek.

70

Žlutou kartu dostává Červenka (SK HS Kroměříž).

67

Žlutou kartu dostává Minařík (FK Blansko).

66

Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Chyla, přichází Pyš.

62

Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Alexa, přichází Tenora.
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Fall, přichází Blažík.

57

Žlutou kartu dostává Feik (FK Blansko).

51

Blansko právě vstřelilo branku!
Blansko dokázalo šest minut po přestávce snížit! Autorem úvodní branky hostů je JIŘÍ TULAYDAN!

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější domácí, kteří vedou vysoko 3:0. Blansko se do útoku prakticky nedostávalo, naopak hostující stopeři nedokázali chytat domácí útočníky.

45

44

Aktivní Cupák se po levém křídle dostal do vápna, jenže neustál souboj s obráncem a upadl. Penalta se však pískat nebude.