Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

3:0

konec (1:0, 0:0, 2:0)

14.10.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 14. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 2.67 4.2 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:46

58:46 Martin KOHOUT - 3:0

58:46

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A risk nevyšel! Do prázdné brány bekhendem zavěsil MARTIN KOHOUT. Asistence: Michal Plutnar a Filip Novotný.

57:30

Plzeň riskuje v šesti!

56:05

Na dvě minuty je za podrážení vyloučen Petr Koblasa (KVA).

51:20

Ani tentokrát se Plzeň neraduje z gólu! Filip Novotný přečetl kličku hostujícího forvarda a na výsledkové tabuli stále u Karlových Varů svítí nula!

51:20

Nájezdu se zhostí útočník Ludwig Blomstrand.

51:20

Michal Bulíř unikl do samostatného úniku, byl však podražen Ondřejem Dlapou a tak Plzeň pojede trestné střílení!

47:41

47:41 Jiří PRŮŽEK - 2:0

47:41

Po vyhraném buly Jaroslava Kracíka se ke kotouči dostal JIŘÍ PRŮŽEK, který se krásně probojoval až do prostoru mezi kruhy, odkud střelou z pádu překvapil brankáře Svobodu. Asistence: Jaroslav Kracík.

40:57

Bude se hrát 3 na 3, na trestné lavici si dvě minuty za podrážení odsedí Tomáš Mertl (PLZ).

39:50

Tomáš Hanousek (KVA) se dopustil hitu, který sudí posoudili jako zásah do nohou a karlovarský zadák je vyloučen na dvě minuty. Hanousek úplně nesouhlasil s jejich posouzením, což dal značně najevo, a tak si od rozhodčích vykoledoval další dvě minuty na trestné lavici.

39:14

Do potyčky se pustili Michal Plutnar (KVA) a Jan Schleiss (PLZ) a po pár ranách pěstí jsou oba vyloučeni za hrubost.

32:57

Kodýtek v přečíslení dva na jednoho přihrál Schleissovi, kotouč mu výborně vypíchl Novotný, který dnes odvádí opravdu parádní výkon.

31:17

Petr Čereňák (PLZ) je na dvě minuty vyloučen za držení.

28:09

A bude se hrát 4 na 4, nedovoleným bráněním se provinil Michal Bulíř (PLZ).

27:49

Další přesilovka pro hosty, za podrážení inkasuje dvě trestné minuty Tomáš Redlich (KVA).

25:22

Rachůnek vyslal do úniku Fleka, pas byl ale nepřesný a karlovarská devítka stihla kotouč jen dopíchnout do Svobodových betonů.

22:40

Martin Osmík (KVA) vysekl jednomu z Plzeňských hůl a je za to vyloučen na dvě minuty.

16:33

Redlich našel mezi kruhy najíždějícího Parkkonena, Svoboda se proti jeho střele stihl výborně přesunout.

13:40

13:40 Jiří KULICH - 1:0

13:40

A je tu první branka! Po kombinaci na jeden dotek třetího karlovarského útoku přihrál Petr Koblasa do mezikruží JIŘÍMU KULICHOVI, který svou střelu zavěsil přesně pod víko. Asistence: Petr Koblasa a Martin Kohout.

12:47

Schleiss z mezikruží orazítkoval břevno Novotného svatyně.

06:04

Ludwig Blomstrand unikl na Novotného úplně sám, domácí gólman ale předvedl fantastický zákrok a skóre je tak stále bezbrankové.

04:29

Přesilovku si zahrají i energetici, podrážením se provinil Viktor Lang (PLZ).

01:53

Za podrážení je vyloučen Lukáš Pulpán (KVA).

01:42

Nebezpečně dorážel Michal Bulíř a dokonce si vykoledoval faul.

3:0

Branky a nahrávky: 14. Jiří Kulich (Koblasa, Kohout), 48. Průžek (Kracík), 59. Kohout (Plutnar, F. Novotný)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Martin Rohan, Plutnar, Dlapa, T. Hanousek, T. Havlín, Pulpán (A), Parkkonen – T. Rachůnek (A), Hladonik, Flek – Průžek, Kracík, O. Beránek – Koblasa, Jiří Kulich, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).

HC Škoda Plzeň: Miroslav Svoboda (Pavlát) – L. Kaňák, Čerešňák (A), Graňák, Jiříček, Kvasnička, J. Kindl (C), V. Lang – Kantner, Kodýtek, Schleiss – F. Suchý, Mertl, M. Lang – Blomstrand, G. Thorell, Bulíř – Malát, F. Přikryl, Adamec.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Lučan, Kis