HC Vítkovice Ridera – HC RT TORAX Poruba

3:1

konec (0:1, 3:0, 0:0)

14.10.2021, 16:00 • MFH Ostrava • Skupina Východ • Klára Bártková

Všechny body zůstávají ve Vítkovicích! Skóre sice otevírali v poslední minutě první třetiny hosté zásluhou Konečného, ve druhé části hry ale Vítkovice předvedly během dvou minut obrat, nejdříve vyrovnal Tobola, poté se trefil Krčmarský a na konečných 3:1 dával Glas. (19:13:18)

59:53

Puk se po vhazování před Smolkou odrazil k bráně, ale žádné nebezpečí nehrozilo.

59:49

Oddechový čas pro hosty.

59:49

Zakázané uvolnění Vítkovic.

59:35

Chybu Poruby mohl potrestat Chlán, zamířil ale vedle brány.

58:54

58:21

Kalužík se ve vlastním oslabení dostal do útočného pásma, tam byl ale zastaven vítkovickou obranou.

57:12

Vehovského nahození ze středního pásma Smolka zastavil.

56:54

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Pavlíček – 2 min., hákování).

56:11

Glasovi těsně před brankářem uskočil kotouč.

55:32

Vehovecký zamířil k levé tyči, Smolka ale vytáhl svou lapačku a včas ji sklapl.

54:35

Na ledě se to hemží nepřesnými přihrávkami.

53:14

53:08

Štiak dostal přímo před bránu přihrávku od Toboly, domácí kapitán ale nedokázal Marečka překonat a teď se chytá za hlavu.

52:13

Štiak založil novou akci a přihrál mezi kruhy Fojtíkovi, ten zakončil pouze do Marečkových betonů.

51:53

Poruba poslala puk přes všechny čáry.

51:38

Domácí neudrželi útočnou třetinu a musejí se vracet.

51:14

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Vendelín – 2 min., vysoká hůl).

3:1

Branky a nahrávky: 33. Tobola (Štiak, Fibigr), 33. Krčmarský (Chlán, Lazár), 35. Glas (Milata, Tobola) – 20. Konečný (Vendelín, Glos)

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Vávra) – Falhar, Fibigr, Chaloupka (A), Man, Lazár, Činčala – Glas, Krčmarský, Fojtík, Milata, Matějka, Tobola (A), Saxa, Vítek, Štiak (C), Chlán, Lerch

HC RT TORAX Poruba: Mareček (Chylík) – Jeřábek, Janeček, Kršík (A), Glos, Michalčík, Pavlíček – Stasiuk, Sobol, Konečný, Vendelín, Veselý, Moravec (C), Murín, Szcześniak, Šrubař, Kalužík (A), Vehovský

Rozhodčí: Šutara – Klimek, Veselý

13:21 POM 2 Moravec, nedovolené bránění
19:33 POM 0:1 Konečný (Vendelín, Glos)
32:10 VIT 1:1 Tobola (Štiak, Fibigr)
32:57 VIT 2:1 Krčmarský (Chlán, Lazár)
34:04 VIT 3:1 Glas (Milata, Tobola)