11:1
konec (3:0, 4:1, 4:0)
14.10.2021, 18:00 • enteria arena • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Petr Dejnožka)
HC Dynamo Pardubice – Technika Hockey Brno
11:1
konec (3:0, 4:1, 4:0)
Branky a nahrávky: 4. Pražan (Fiala), 16. Fiala (Sopoušek), 19. Hiemer (Svoboda), 25. Fiala (Pražan), 28. Fiala (Lejdar), 34. Pilař (Hemský), 37. Lejdar (Pražan), 45. Svoboda (Holec, Hiemer), 49. Vrba (Kučera), 51. Kučera, 57. Holec (Pražan) – 35. Szemmelroth (Straka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Matěcha (Červinka) – Úlehla, Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec, Dvořák, Hemský – Hiemer, Lejdar, Jedlička, Pilař, Fiala, Pražan, Vrba, Kučera, Svoboda, Turena
Náhradníci:
Trenér:
Technika Hockey Brno:
Rygl (Melich) – Vildomec, Pospíšil, Hrabinec, Barčák, Dvořák, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenáč, Langmann, Straka, Janík, Pálkovič, Frimel, Szemmelroth, Smrž, Hamák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bernat – Bohuněk, Nechvátal
Diváci:
1. třetina | ||||
03:39 | PCE | 1:0 | Pražan (Fiala) | |
05:27 | TEC | 2 | Hejduk, naražení zezadu | |
09:29 | TEC | 2 | Hejduk, podrážení | |
13:38 | PCE | 2 | Svoboda, podrážení | |
15:54 | PCE | 2:0 | Fiala (Sopoušek) | |
18:51 | PCE | 3:0 | Hiemer (Svoboda) | |
19:36 | PCE | 2 | Šmerda, napadení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:49 | PCE | 4:0 | Fiala (Pražan) | |
26:06 | PCE | 2 | Hiemer, hrubost | |
27:53 | PCE | 5:0 | Fiala (Lejdar) | |
33:41 | PCE | 6:0 | Pilař (Hemský) | |
34:16 | TEC | 6:1 | Szemmelroth (Straka) | |
36:39 | PCE | 7:1 | Lejdar (Pražan) | |
38:37 | PCE | 2 | Fiala, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:24 | PCE | 8:1 | Svoboda (Holec, Hiemer) | |
48:17 | PCE | 9:1 | Vrba (Kučera) | |
50:40 | PCE | 10:1 | Kučera | |
54:36 | TEC | 2 | Langmann, sekání | |
56:43 | PCE | 11:1 | Holec (Pražan) | |
58:21 | PCE | 2 | Turena, vysoká hůl | |
Konec |
Kladno – Plzeň 15:00 2:4
Liberec – K. Vary 16:00 5:3
Kobra – Jihlava 16:00 1:15
Vítkovice – Poruba 16:00 3:1
Hvězda Praha – HC Litvínov • po prodl. 16:45 3:2
Havířov – Třinec 17:00 1:7
Mountfield HK – Tábor 17:15 4:3
Motor ČB – Havlíčkův Brod 17:45 3:2
Slavia – Sparta 18:00 4:5
Pardubice – Technika Brno 18:00 11:1
Olomouc – Kometa Brno • po prodl. 18:00 4:5
Přerov – Vsetín 18:00 7:3
PZ Kladno – Mladá Boleslav 18:30 1:9
Chomutov – Třemošná 18:30 8:2
HK MD Šumperk – Zlín 19:15 2:4
58:21
54:36
38:37
26:06
19:36
13:38
09:29
05:27