Extraliga dorostu

Mountfield HK – HC Tábor

4:3

konec (2:0, 2:2, 0:1)

14.10.2021, 17:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Skupina Střed • Tomáš Kalas (@tomascipy)

57:26

Tábor právě vstřelil branku!
K němu se rozjel ADAM KOFROŇ a je z toho nakonec branka! Hostující útočník si roztáhl Kasala a procpal puk za brankovou lajnou mezi jeho betony – 4:3!

35:09

Tábor přidává druhou branku a ještě rozhodně nic nebalí! Na levém kruhu se po rychlé kombinaci ocitl osamocen MAREK EREMIÁŠ, který vystřelil a vypadalo to, že si Kasal připíše zákrok. Puk ale byl stále ve hře a dostal se až za jeho záda – 4:2! Asistence: Filip Šindelář, David Kupka.

32:09

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec přidává necelou minutu po skončení přesilovky čtvrtou branku a byla to další střela z kategorie povedených. DAVID PAVIČ si nabruslil na modré, počkal si na přihrávku od Novotného a poslal pumelici, která zapadla přesně nad rameno gólmana Maňase – 4:1! Asistence: Adam Novotný.

25:56

Tábor je však za svůj výkon ve druhé třetině odměněn kontaktní brankou! Bůžek získal kotouč na středovém kruhu a všiml si rozjetého ADAMA ŠPÁNKA, který se dvěma skluzy dostal za obranu. Kasal na tuhle střelu neměl nárok, to byl přesný vingl – 3:1! Asistence: Jakub Bůžek.

25:49

V útočném pásmu během druhé třetiny sice strávil v součtu Hradec asi tak půl minuty, na třetí branku to však stačí! Král postrčil na levé křídlo pro FILIPA ŽABU, který si nebráněn dojel až na levý kruh a mezi betony propálil Maňase – 3:0! Asistence: Lukáš Král.

07:43

Lvi vedou o dvě branky již na konci osmé minuty! JIŘÍ KLÍMA předvedl nejprve po nástupu na led pěkný průhyb hole, kotouč byl ale zablokován. I tak se domácí útočník dostal k puku, projel až před Maňase a zakončil bekhendem nad jeho rameno – 2:0! Bez asistence.

02:07

Hradec se ujímá brzkého vedení v utkání! Ačkoliv byli domácí při přechodu do útoku v poměrové situaci 2 na 3, Tomáš Hora dokázal zpoza kasy nabrat puk a nahrát na JANA VENCLA v předbrankovém prostoru. Domácí kapitán se otočil a z jedničky prostřelil Maňase – 1:0! Asistence: Tomáš Hora.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Vencl (Hora), 8. Klíma, 26. Žaba (Král), 33. Pavič (Novotný) – 26. Špánek (Bůžek), 36. Eremiáš (Šindelář, Kupka), 58. Kofroň (TS)

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Fiala, Žaba (A), Pavič, Burda, Bezpalec, Samek – Pavlík, Vítek, Vencl (C), Síla, Hora, Klíma, Král, Šinkovský, Novotný

HC Tábor: Maňas (Tesař) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Šindelář (A), Kofroň, Špánek, Kupka, J. Pospíchal, Fábera, Klatovský, P. Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A)

Rozhodčí: Vepřovský – Řezníček, Hájková

02:07 HKM 1:0 Vencl (Hora)
07:43 HKM 2:0 Klíma
08:29 TAB 2 Pospíchal, podrážení
25:49 HKM 3:0 Žaba (Král)
25:56 TAB 3:1 Špánek (Bůžek)