Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HC MIKRON Nové Zámky

4:3

konec (0:0, 1:3, 3:0)

24.09.2021, 16:30 • Winter stadium Michalovce (Michalovce) • 1. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.65 4.5 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci si už záver postrážili a udržali výhru 4:3, keď zápas úplne otočili výborným úsekom v tretej tretine, v ktorom strelili tri góly a zaskočené Nové Zámky už nedokázali reagovať. Hostia tak určite budú sklamaní, pretože v tretej tretine stratili dvojgólové vedenie a z Michaloviec neodvezú ani bod. V tretej tretine najprv v presilovej hre znížil Regenda, o chvíľu neskôr vyrovnal Valtola a napokon víťazný gól strelil Macejko. Michalovce v tej chvíli zápas definitívne zlomili vo svoj prospech a tri body sú pre nich obzvlášť po tomto priebehu určite cennejšie. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok večera! (18:58:18)

59:45

Oddychový čas pre Nové Zámky.

59:45

Nové Zámky to už skúšali hrou bez brankára a vybojovali si útočné pásmo pár sekúnd pred koncom.

58:09

Zakázané uvoľnenie teraz Novým Zámkom výrazne komplikuje situáciu, pretože sa nachádzajú ďaleko od brány Kaarlehta.

57:40

Predsa len mohlo byť vyrovnané po prieniku Mišiaka, ktorý našiel na opačnej strane Jacksona a ten ešte hľadal v strede nakorčuľovaného Farleyho, ktorý však neskrotil puk, inak by zakončoval do prázdnej brány.

57:00

Veľmi rýchlo teraz ubiehajú minúty pre hostí, ktorí nedokážu založiť účinnú útočnú akciu a Michalovce sa približujú k trom bodom.

54:14

Dukla Michalovce dala gól!
No tak to je fantastický obrat Michaloviec v priebehu pár minút, ktorý dovŕšil po veľkom dobývaní brány Nových Zámkov jednoduchou strelou od modrej čiary MIROSLAV MACEJKO a Engstrand mal mierne zakrytý výhľad, možno bol puk aj tečovaný a skončil až v sieti! Asistencia: Bokroš

52:14

A je vyrovnané, pretože Michalovce pokračovali v intenzívnej útočnej aktivite a Mráz nabil KALLEMU VALTOLOVI, ktorý strelou z prvej dokázal prekonať Engstranda po tretíkrát! Asistencia: Mráz, Pavlin

51:37

Menšia strkanica pred Engstrandom, ktorý skrotil vysoký puk po zblokovanom bekhendovom zakončení Fourniera a Michalovce získali útočné pásmo.

49:50

Ligas sa nikam neponáhľa a radšej počkal s pukom za bránou Engstranda, pretože Nové Zámky stále majú k bližšie víťazstvu aj v riadnom hracom čase.

47:24

Domácim pomáha presilová hra a je znížené na rozdiel jedného gólu, keď Valtola nahodil puk od modrej čiary a PAVOL REGENDA sa zorientoval najlepšie, pretože dokázal puk doraziť za chrbát Engstranda! Asistencie: Valtola, Žitný

46:52

Vylúčenie v tíme HC Nové Zámky (Reini – 2 min., podrazenie).

46:45

Žitný zakončoval z dobrej pozície bekhendom, ale bol tiesnený, čo tiež pomohlo Engstrandovi, aby puk vyrazil.

46:30

Mudrák nenašiel prihrávkou Cameranesiho a puk prešiel až cez tri čiary, preto sa píska zakázané uvoľnenie Michaloviec.

45:41

Postavenie mimo hry zastavilo ďalší útok domácich, preto Nové Zámky zatiaľ v tretej tretine nemajú problém držať dvojgólové vedenie.

44:51

Engstrand radšej nič nechce nechať náhode a teraz puk prikryl, ale zatiaľ Michalovce nedokážu ničím prekvapiť v tretej tretine defenzívu hostí.

43:13

Kúskovanie pokračuje, ale Nové Zámky sa dostali z obranného pásma a dokonca získali buly pred Kaarlehtom, takže svoju úlohu splnili dokonale.