Tipos Extraliga (SR)

HC SLOVAN Bratislava – HK DUKLA Trenčín

4:1

konec (0:0, 1:0, 3:1)

24.09.2021, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 1. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.5 4.8 4.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme videli celkom štyri góly a na radosť domácich priaznivcov tri z nich do bránky hostí. Slovan využil svoje presilovky a potom už nič neponechal na náhodu. Hostia hrali presilovku bez brankára a vsietili, no viac sa už radovať nemohli. Slovan v závere ešte kozmeticky upravil výsledok zápasu. Tri body tak zaslúžene zostávajú v Bratislave. Dobrú noc fanúšikom hokeja želá Vladimír Korduliak. (21:29:09)

59:43

Oddychový čas hostí.

59:43

Za seknutie dostal dve minúty Valach, presilovka pre Trenčín, Valent na striedačke.

59:02

Valent opäť na striedačke, vojaci to opäť skúšajú bez brankára.

58:02

Slovan Bratislava dal gól!
Valentovi defenzíva teraz nepomohla a v druhej dorážke uspel SAMUEL TAKÁČ, ktorý poslal puk do odkrytej časti bránky hostí. Asistencia: Rastislav Gašpar.

58:00

Hostia v plnom počte, bežia posledné dve minúty tretej tretiny.

57:27

Domáci v plnom počte a budeme vidieť ich krátku presilovú hru.

56:30

Tybor si vypýtal na modrej puk, dostal ho, korčuľoval sám na Gudlevskisa, svoj puk však poslal za bránku domácich.

56:00

A je po dráme, Beták oslabuje svoj tím, dvojka za hákovanie.

55:36

Valent na striedačke, vojaci opäť hrajú power play bez brankára.

55:27

Hákovanie a dve minúty dostal Jääskeläinen, presilovka pre Trenčín.

54:35

Domáci v plnom počte, Trenčín krátku výhodu o jedného muža v poli nevyužil.

54:12

Trenčín dal gól!
Šesť korčuliarov v červených dresoch dosiahlo cieľ, Beták spoza bránky poslal puk pred bránkovisko a LUKÁŠ PAUKOVČEK puk dostal za chrbát Gudlevskisa. Asistencie: Šimon Beták a Marek Valach.

54:00

Kudla vystrelil od kruhu, Gudlevskis puk vyrazil späť do hry, aby vzápätí v bránkovisku zneškodnil pokus Paukovčeka.

53:38

Tybor vystrelil spoza ľavého kruhu, Gudlevskis puk zrazil dole na ľad, v dorážke potom vychytal Šveca.

53:09

Valent na striedačke, Trenčín hrá power play bez brankára.

52:43

Valach poslal puk von cez všetky čiary, Slovan získal cenné sekundy zo svojho oslabenia.

52:35

Gudlevskis poslal puk na sieť, dve minúty za vyhodenie puku a Slovan ide do trojky.

4:1

Branky a nahrávky: 24. Urbánek, 42. MacKenzie (Takáč, Preisinger), 43. Jääskeläinen (Yogan, Rapuzzi), 59. Takáč (Gašpar) – 55. Paukovček (Beták, Valach)

HC SLOVAN Bratislava: Gudlevskis (Hlavaj) – MacKenzie, Golian, Gachulinec, Sersen (C), Valach, Maier, Štajnoch Gašpar, Harris (A), Takáč – Jääskeläinen, Rapuzzi, Yogan – Zigo, Preisinger, Matoušek (A) – Urbánek, Kytnár, Sukeľ

HK DUKLA Trenčín: Valent (Bowns) – Crinon, Kudla, Martiška, Starosta (C), Lemcke, Nemčík, Miklovič, Nátny – Tybor (A), Mikyska, Krajč – Valach, Paukovček, Rehuš – Beták, Švec (A), Minárik – Krajčovič, Honzek, Stránsky

Rozhodčí: Snášel, Orolín – Ordzovenský, Šoltés

Diváci: 2.641

00:55 SBA 2
07:53 SBA 2
09:13 SBA 2