24.09.2021, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Jan Prošek

Tipsport: 2.6 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Lukáš Klok (Nižněkamsk) 1+0, čas na ledě 21:06
Jakub Jeřábek (Spartak Moskva) 0+0, čas na ledě 17:40
Libor Hudáček (Nižněkamsk) 0+0, čas na ledě 17:05 (20:29:44)
Hostující celek měl v tomto zápase dvoubrankové vedení, ale ve druhé třetině dokázal Nižněkamsk vyrovnat. Gól na 2:2 vstřelil v přesilovce Lukáš Klok. V prodloužení rozhodl Maxim Cyplakov.

64:29

64:29 Maxim CYPLAKOV - 2:3

64:29

Spartak právě vstřelil branku!
Je to gól, je konec, na nájezdy nedojde. Elegantním zakončení končí v brance, autorem rozhodující branky je MAXIM CYPLAKOV.

64:18

Moskva hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale střely jsou nepřesné.

63:55

Alexandr Chochlačov nevystřelil podle představ.

63:30

Alexandr Nikišin pálil nad z dobré pozice mezi kruhy.

63:00

Spartak Moskva hraje přesilovku, bojuje o puk v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

62:00

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ronald Knot – 2 min., hákování).

62:00

Tim Heed dostal hru do útočného pásma, následná rána, kterou vyslal Alexandr Chochlačov, končí vedle.

61:26

Domácí jeli tři na dva, ale nevystřelili.

60:56

Moskva si s přesilovkou poradila, nyní se už hraje ve stejném počtu hráčů.

60:24

Dan Sexton byl volný před brankou, ale jeho rána byla nepovedená.

60:10

Přesilovku hrají domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak uvidíme prodloužení tohoto zápasu.

60:00

2:3

Branky a nahrávky: 35. Bikmullin (Šafigullin, Glazkov), 39. Klok (Sexton) – 9. Bryncev (M. Cyplakov, Talalujev), 26. Talalujev, 65. M. Cyplakov

Neftěchimik Nižněkamsk: Tuohimaa (Ivannikov) – Knot, Berezin, Klok, Sidorov, Glazkov, K. Vorobjov, Puzanov – L. Hudáček, Porjadin, Chajrullin – Bikmullin, Chafizov, Šafigullin – Sexton, Popov, Čiviljov – Miťakin, A. Galimov, Šutov.

Spartak Moskva: Dansk (Krasikov) – Heed, Jeřábek, Nikišin, D. Višněvskij, Rylov, Mamkin, Bryncev – Lehterä, Pettersson, Širokov – Loktionov, Drozdov, Chochlačov – D. Kvartalnov, M. Cyplakov, Talalujev – Miller, Šaškov, I. Baranov – Avcin.

Rozhodčí: Galšikov, Romasko – Šalagin, Novikov

Diváci: 2 226

08:09 SPM 0:1 Bryncev (M. Cyplakov, Talalujev)
25:24 SPM 0:2 Talalujev
34:37 NIZ 1:2 Bikmullin (Šafigullin, Glazkov)
38:17 SPM 2 HL příliš mnoho hráčů