Tipsport extraliga

Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec

4:3

po s.n. (2:1) (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0)

24.09.2021, 18:00 • ROCKNET Aréna, Chomutov • 7. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Tipsport: 4.67 5.0 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To byl zápas! Třinec byl považován za favorita, tuto roli chtěl potvrdit, což se mu dařilo hlavě ve druhé třetině. V první třetině byla ale hra vyrovnaná. Skóre otevřel Tomáš Marcinko, následně srovnal na 1:1 Matěj Beran.
Ve druhé periodě Třinec soupeři odskočil. O dva góly odskočili Oceláři díky Marko Daňo a Michal Kovařčík.Už to pro Kladno vypadalo docela bledě, jeho výkon ve střední části hry nebyl srovnatelný s tím, co předvedl Třinec.
Ve třetí třetině ale Rytíři nastartovali comeback, který řídil Jaromír Jágr, který snížil na 2:3, na 3:3 srovnal v poslední minutě Marek Račuk.
Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, proto následovaly samostatné nájezdy, ve kterých zvítězilo domácí Kladno zásluhou Jakub Strnad.
Ode mě je to pro dnešní večer vše a děkuji za pozornost. (20:59:34)

Jakub STRNAD - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
Autorem vítězné branky je JAKUB STRNAD.

5. série 2:1

Bow si pohlídal bližší tyč a nedal šanci kapitána hostů.

Marek Mazanec vychytal Jágra.

4. série 2:1

Erik HRŇA neproměňuje.

Tomáš PLEKANEC neproměňuje.

3. série 2:1

Smolař dnešního zápasu Růžička se prosadil výborným bekhendovým blafákem.

3. série 2:0

Nicolas HLAVA neproměňuje.

2. série 2:0

Milan DOUDERA neproměňuje.

Strnad se prosazuje nad vyrážečku Mazance.

1. série 1:0

Bow si počkal, neudělal první pohyb a Nestrašil neměl proti jeho dobré pozici šanci.

Danny KRISTO proměňuje, prosadil se mezi betony Mazance.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení bylo dramatické, o vítězství mohlo rozhodnout spíše domácí Kladno. Rytíři hrozili velice nebezpečnými akcemi, ať už šlo o brejky nebo o kombinace. Mazanec ale v prodloužení brání svou klec velice zodpovědně a o tom, kdo si připíše dva body budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:55

Marcinko se snažil rozhodnout o utkání, neúspěšně.

64:43

Plekanec opět v možnosti prosadit se, Mazanec zasáhl lapačkou.

4:3

Branky a nahrávky: 15. M. Beran (Plekanec, Račuk), 51. Jágr (Plekanec, Kristo), 59. Račuk (Kristo, Dotchin), rozh. náj. J. Strnad – 4. Marcinko (Martin Růžička, P. Vrána), 24. Daňo (Dravecký), 25. M. Kovařčík (O. Kovařčík)