4:1
konec (1:0, 3:0, 0:1)
17.09.2021, 18:30 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 3. kolo • Jan Koudelka
HC Slovan Ústí nad Labem – HK Kralupy nad Vltavou
4:1
konec (1:0, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Špaček (Bár), 22. Kredl (Bár), 32. Macel (Svoboda), 36. Tot (Polata, Macek) – 45. Hanousek (Šimůnek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Tuček (Ježek) – Filip, Martínek, Hora, Polata (C) – Nedoma, Kredl, Špaček, Macek, Tot (A), Česnohlídek, Gašpar, Vlach, Bár, Macel (A), Kušej, Svoboda, Koval
Náhradníci:
Trenér:
HK Kralupy nad Vltavou:
Král (Němec) – Hron, Kratochvíl, Šimůnek (C), Toulec, Šmíd (A) – Cihelka, Hanousek, Náhončík, Kočí, Typolt, Vorlíček, Stupka (A), Šilhavý, Zajíc, Sulík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Beneš, Povová
Diváci: 55
1. třetina | ||||
03:06 | KRA | 2 | Hron, nedovolené bránění | |
10:43 | KRA | 2 | Zajíc, vysoká hůl | |
12:53 | KRA | 2 | Sulík, krosček | |
15:23 | UNL | 1:0 | Špaček (Bár) | |
17:28 | UNL | 2 | Filip, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:56 | UNL | 2:0 | Kredl (Bár) | |
27:10 | UNL | 2 | Vlach, držení | |
31:35 | UNL | 3:0 | Macel (Svoboda) | |
34:57 | KRA | 2 | Kratochvíl, nedovolené bránění | |
35:06 | UNL | 4:0 | Tot (Polata, Macek) | |
35:06 | KRA | -Král +Němec (Střídání) | ||
39:23 | UNL | 2 | Gašpar, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:26 | UNL | 2 | Macel, podrážení | |
44:13 | KRA | 4:1 | Hanousek (Šimůnek) | |
57:52 | KRA | 2+10 | Šimůnek, podrážení+nesportovní chování, odpyká Cihelka | |
Konec |
Chotěboř – Ledeč n. S. 16:30 0:0
Čerti Ostrov – Chomutov 16:30 3:10
Letňany – Benátky n/J B 17:00 0:6
Č. Lípa – Bílí Tygři Liberec 17:00 3:9
Soběslav – Tábor 17:40 3:9
Vlašim – Hvězda Praha 17:45 3:5
Prostějov 1913 – Třebíč 18:30 0:6
Frýdek-M. "B" – Val.Meziříčí 18:30 4:5
Smíchov 1913 – Berounští Medvědi 18:35 4:6
V.Popovice – SK Černošice 19:00 2:4
Lanškroun – Opočno 19:00 6:1
Děčín – Litoměřice 19:00 1:7
Karlovy Vary B – Kadaň 19:00 5:0
Plzeň 1929 B – Spartak Žebrák 19:00 12:1
HC Střelci J. Hradec – Strakonice 19:00 9:4
HC Varnsdorf – Frýdlant 19:15 6:1
Klatovy – HC Rokycany 19:25 5:2
Kolín B – Poděbrady 19:30 7:0
Litomyšl – Choceň 19:30 2:7
Jaroměř – Náchod 19:30 7:2
MOSTEČTÍ LVI – PZ Kladno • po s.n. 19:30 3:4
Žďár n/S – Pelhřimov • po prodl. 19:45 4:3
Kroměříž – Orli Znojmo 19:45 2:4
Kutná Hora – Nový Bydžov 20:00 2:1
Lokomotiva Č. Třebová – Třebechovice 20:00 21:1
59:59
59:43
58:51
58:15
57:52
57:20
56:35
54:41
52:50
52:09
50:07
49:24
49:14
49:04
48:44
48:37