4:3
konec (1:0, 3:0, 0:3)
17.09.2021, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • 3. kolo • Anna Pavlína Sedláčková
VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba 2011
4:3
konec (1:0, 3:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 4. Janíček (Broža, Bednařík), 24. Houser (Jurek), 25. Mojžíš (Broža), 35. Veselý (Houser, Vrána) – 43. Siekierka (Fornál, Macias), 46. Macias (Halata, Fornál), 59. Hlaváč (Koudelný)
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Tkadlec (Janura) – Mojžíš, Houser (C), Machů, Prčík, Sýkora, Čapka, Macík – Maštalíř, Čechmánek, Veselý, Vrána, Jurek, Bednařík (A), Ramert, Janíček, Horský, Broža.
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba 2011:
Pawlas (Slíž) – Topolanský (C), Mrozek, Černý (A), Macias, Hlaváč, Ludvík – Barčák, Dinmukhammed, Halata (A), Chovanec, Fornál, Koudelný, Siekierka, Prokeš, Elze, Urbančík, Kotrba.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Holibka – Bezděk, Peluha.
Diváci: 112
1. třetina | ||||
01:27 | POR | 2 | Pawlas, zdržování hry / brankář – sejmutí obličejové masky, odpyká Fornál | |
03:47 | VSE | 1:0 | Janíček (Broža, Bednařík) | |
05:15 | POR | 2 | Ludvík, faul kolenem | |
10:32 | VSE | 2 | Macík, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:07 | POR | 2 | Urbančík, držení | |
23:45 | VSE | 2:0 | Houser (Jurek) | |
24:53 | VSE | 3:0 | Mojžíš (Broža) | |
24:53 | POR | -Pawlas +Slíž (Střídání) | ||
30:27 | POR | 2 | Macias, napadení | |
33:43 | POR | 2 | Topolanský, krosček | |
34:20 | VSE | 4:0 | Veselý (Houser, Vrána) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:28 | VSE | 2 | Macík, hákování | |
42:51 | POR | 4:1 | Siekierka (Fornál, Macias) | |
45:23 | POR | 4:2 | Macias (Halata, Fornál) | |
49:34 | POR | 2 | Prokeš, podrážení | |
55:19 | POR | 2 | Hlaváč, nedovolené bránění | |
56:32 | VSE | 2 | Broža, sekání | |
58:10 | POR | 4:3 | Hlaváč (Koudelný) | |
Konec |
Chotěboř – Ledeč n. S. 16:30 0:0
Čerti Ostrov – Chomutov 16:30 3:10
Letňany – Benátky n/J B 17:00 0:6
Č. Lípa – Bílí Tygři Liberec 17:00 3:9
Soběslav – Tábor 17:40 3:9
Vlašim – Hvězda Praha 17:45 3:5
Prostějov 1913 – Třebíč 18:30 0:6
Frýdek-M. "B" – Val.Meziříčí 18:30 4:5
Smíchov 1913 – Berounští Medvědi 18:35 4:6
V.Popovice – SK Černošice 19:00 2:4
Lanškroun – Opočno 19:00 6:1
Děčín – Litoměřice 19:00 1:7
Karlovy Vary B – Kadaň 19:00 5:0
Plzeň 1929 B – Spartak Žebrák 19:00 12:1
HC Střelci J. Hradec – Strakonice 19:00 9:4
HC Varnsdorf – Frýdlant 19:15 6:1
Klatovy – HC Rokycany 19:25 5:2
Kolín B – Poděbrady 19:30 7:0
Litomyšl – Choceň 19:30 2:7
Jaroměř – Náchod 19:30 7:2
MOSTEČTÍ LVI – PZ Kladno • po s.n. 19:30 3:4
Žďár n/S – Pelhřimov • po prodl. 19:45 4:3
Kroměříž – Orli Znojmo 19:45 2:4
Kutná Hora – Nový Bydžov 20:00 2:1
Lokomotiva Č. Třebová – Třebechovice 20:00 21:1
59:54
59:19
58:53
58:10
Po dlouhé hře v útočném pásmu se z mezikruží se prosadil FILIP HLAVÁČ. Asistence: Jakub Koudelný.
57:22
57:19
56:32
56:04
55:19
54:58
53:39
52:36
51:34
50:47
49:34