konec (2:0, 1:1, 0:1)

17.09.2021, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 4. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 1.72 4.6 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to dnes již vše, přeji vám hezký víkend a u dalších přenosů z hokejové extraligy se těším na shledanou! (20:33:54)
Nejlepším hráčem z hostujícího celku byl zvolen útočník Tomáš Vondráček (v utkání 1+0), za domácí tým byl vybrán premiérový střelec z řad obránců Graeme McCormack (v utkání 1+1).
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec – 7 (27)
Karlovy Vary – 11 (23)
Ano, o vítězi máme definitivně rozhodnuto! Hradečtí dokázali ubránit hubený náskok a z prvního domácího duelu nového ročníku berou tři body. K výhře vykročili už v první třetině, kdy si vypracovali dvoubrankový náskok. Ten sice soupeř v oslabení ztenčil, Lvi však přidali na konto další branku a to už stačilo. Přestože Energie vstřelila v polovině poslední třetiny další kontaktní gól, dorovnat ani přes viditelnou snahu a šance nedokázala. Podruhé v sezóně tak padla, výhra 3:2 zůstává dnes pod Bílou věží.

59:55

Novotný je tak zpět v bráně a zdá se, že je rozhodnuto!

59:55

Spíše v nouzi nahodili Karlovarští rychle puk do útoku, dočkali se ovšem jen zakázaného uvolnění.

59:48

Co se ale víc líbí hostům, to je nařízené vhazování ve středním pásmu. Filip Novotný je opět na střídačce!

59:43

O puk se bojuje v rohu po Novotného pravici, toto vyhovuje spíše domácím.

Na dnešním mači je v ČPP Aréně přítomno 3 023 diváků.

59:39

Energie si bere oddechový čas, po jeho skončení se bude muset Novotný vrátit do brány, protože se bude vhazovat před ním.

59:30

Hradci se povedlo dostat kotouč do středního pásma, zbývá půl minuta!

59:13

Teď už je karlovarský brankář na střídačce a Energie to zkouší v šesti!

59:00

Novotný teď pořád vyjíždí z brány a zase se do ní vrací, ještě nenastala ideální příležitost.

58:29

Tomáš Rachůnek se obtočil kolem tyčky, překvapit Lukeše se mu ale nepovedlo.

57:52

Filip Novotný už zvedá lapačku ke střídačce a hlásí se o power-play.

57:25

Teď se už ale domácím daří prošťuchovat kotouče do střední třetiny, hostům se čas na srovnání krátí.

56:37

Hradec se ne a ne osvobodit z obranného pásma, podobně jsou na tom ale Vary, které zase ne a ne vydržet u puku a vymyslet střelu.

3:2

Branky a nahrávky: 4. McCormack (Cingel, Smoleňák), 13. Orsava (McCormack, Oksanen), 39. Blain (Lev, Orsava) – 21. Vondráček (Černoch, T. Havlín), 50. Parkkonen (Plutnar, Flek)

Mountfield HK: Š. Lukeš (Sajdl) – Blain, Nedomlel, F. Pavlík (A), Gaspar, McCormack, Kalina, Jank – Jergl, Cingel, Smoleňák (C) – Orsava, Lev (A), Perret – Oksanen, Lalancette, R. Pilař – Kelly Klíma, Koukal, Kevin Klíma.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Plutnar, Parkkonen, Pulpán (A), Dlapa, T. Hanousek, T. Havlín, M. Rohan – Flek, Hladonik, T. Rachůnek (A) – O. Beránek, Kulich, Průžek – Kohout, Černoch, Osmík – Vondráček (C), Miškář, Redlich.

Rozhodčí: Kubičík, Mrkva – Gebauer, Hlavatý

Diváci: 3 023

03:37 HKM 1:0 McCormack (Cingel, Smoleňák)
10:43 KVA 2 Plutnar, sekání
12:10 HKM 2:0 Orsava (McCormack, Oksanen)
17:02 HKM 2 Koukal, podrážení
20:43 KVA 2 Plutnar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
20:54 KVA 2:1 Vondráček (Černoch, T. Havlín)