Menu

Futsal

Mistrovství světa

Thajsko – Maroko

1:1

konec (0:1)

16.09.2021, 19:00 • Kaunas Arena • Skupina C • Milan Huppert

Tipsport: 2.76 3.91 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:52:02)
Dramatický zápas mezi Marokem a Thajskem nepoznal vítěze. Mužstvo z afrického kontinentu mělo dlouho navrch po zásahu Youseffa Jouada z 18. minuty, nicméně thajští futsalisté po inkasované brance zápas nezabalili a tvrdě bojovali o vyrovnání, jehož se nakonec dočkali v poslední možné chvíli, dvanáct vteřin před koncem utkání prolomil Khiyariho kouzlo Jirawat Sornwichian.

Thajsko díky pozdnímu gólu získalo první bod na šampionátu a poslední zápas ve skupině odehraje proti outsiderovi ze Šalamounských ostrovů, kde bude hodně záležet na výši vítězství, protože lze jen těžko očekávat, že by Maroko obralo o body Portugalce, takže o druhém přímém postupujícím týmu rozhodne mezi Marokem a Thajskem právě skóre.

Konec zápasu.

39:48

39:48 Jirawat SORNWICHIAN - 1:1

39:48

Thajsko právě vstřelilo branku!
Výbuch radosti na thajské straně, bod za remízu 1:1 zařídil dvanáct vteřin před koncem zápasu JIRAWAT SORNWICHIAN! Právě on byl tím hráčem, který zaskakoval za gólmana a od Thueanklanga dostal nahrávku na levou stranu, aby bezmocného Khiyariho prostřelil pokusem k bližší tyči. Asistence: Suphawut Thueanklang.

39:24

Muhammad Osamanmusa si věřil, přestože ho Borite zatlačil do lehkého záklonu. Vystřelil nártem pravou nohou, balón prosvištěl nad břevnem.

39:00

Probíhá poslední minuta zápasu.

38:52

Balón se pohyboval zleva doprava. Sornwichian naznačil střelu, aby ještě nahrál pod sebe Kaewwilaovi, pokus placírkou se mezi tři tyče nevešel.

38:05

Skvělá práce Maročanů, kteří vysokým presinkem pořádně znepříjemnili soupeři život. Thajci ale nakonec zvládli tlak konkurenta prolomit a jsou zpět v útoku.

37:40

Zakončení vyšlo na Jirawata Sornwichiana. Balón si jedním dotekem připravil, pravačkou jej pak poslal nad bránu.

37:12

Thajsko se dostalo na útočnou polovinu, což byl signál pro Hankampu, který opustil bránu a pustil do pole jednoho hráče navíc. Sledujeme powerplay!

36:50

Oddechový čas pro Maroko.

36:47

El Mesrar moc dobře věděl, že rána z velkého záklonu nemá moc šancí na úspěch, jenže moc jiných možností neměl. Kulatý nesmysl poslal nad bránu.

36:21

Akci dvou proti dvěma řešil Wongkaeo kličkou, která se s úspěchem nesetkala. Boumezou ve skluzu odjel i s míčem do autu.

35:37

Nechybělo moc, aby si Amazal srazil míč do vlastní sítě. Po rohovém kopu konkurenta ztratil stabilitu a míč kopl o kousek vedle pravé tyčky vlastní brány.

35:10

Oddechový čas pro Thajsko.

35:09

Oblouček Chudecha přišel příliš pozdě. Jouad mezitím stihl natlačit tělo před Jungwongsuka a balón odhlavičkoval do bezpečí.

34:55

Hankampa chtěl rozehrávat od brány, jenže rozhodčí nařídila aut. Tak se hra lehce pozdržela, protože thajští futsalisté chvíli protestovali.

34:15

Konec zápasu se blíží a Maroko zuby nehty drží těsný náskok. V posledních minutách je mírně aktivnější, ale Thajsko čeká na každou chybu.

Thajsko – Maroko

1:1

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 40. Sornwichian (Thueanklang) – 18. Jouad

Karty:   14. Wangsama-Aeo (THJ) – 32. Borite (MAR)

Thajsko: Hankampa (Phoopun) – Sornwichian, Wongkaeo (C), Thueanklang, Chaemcharoen, Srirangpirot, Srisubseang, Jungwongsuk, Chudech, Wangsama-Aeo, Osamanmusa, Rattanawongswas, Kaewwilai.

Maroko: Khiyari (Anbia) – El Ayyane, El Mazray (C), El Mesrar, Bakkali, Saoud, Jouad, Borite, Amazal, Boumezou, Bouyouzan, Raiss El Fenni, Bouzid.

Rozhodčí: Velikanovová (RFU), Sinclair (NZL), Černý (CZE)