2:2
konec (1:2)
16.09.2021, 21:00 • AutoC Park Randers • Skupina D • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 4.29 3.73 1.86 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.29 - 3.73 - 1.86
Randers FC – AZ Alkmaar
2:2
konec (1:2)
Branky: 27. Piesinger, 68. Graves Jensen (Hammershöy-Mistrati) – 24. Clasie (A. Gudmundsson), 34. Pavlidis (Karlsson)
Karty: 90+3. Klysner (RND) – 14. Karlsson (ALK), 87. de Wit (ALK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:9.
Randers FC:
Carlgren – Kallesöe (75. O. Bundgaard), Marxen (C), Piesinger, Kopplin – J. Ankersen (62. Tibbling), Johnsen, Lauenborg (62. Graves Jensen), Kehinde (78. Klysner) – Hammershöy-Mistrati – Kamara (62. Odey).
Náhradníci: Söndergaard, Dakir – Graves Jensen, Tibbling, Lauridsen, Klysner, O. Bundgaard, Onovo, F. Bundgaard, Brock-Madsen, Odey, Enggaard.
Trenér:
AZ Alkmaar:
Vindahl Jensen – Witry (63. Sugawara), Chatzidiakos, Martins Indi, Wijndal (C) – Midtsjö, de Wit, Clasie (85. Evjen) – A. Gudmundsson (76. Reijnders), Pavlidis (76. Aboukhlal), Karlsson.
Náhradníci: Verhulst – Sugawara, Aboukhlal, Koopmeiners, Evjen, Letschert, Taabouni, Reijnders, Oosting, Beukema, Barasi, Poku.
Trenér:
Rozhodčí: Strukan – Perica, Jakšić (CRO)
Diváci:
Galatasaray – Lazio 18:45 1:0
Lok. Moskva – Marseille 18:45 1:1
CZ Bělehrad – Braga 18:45 2:1
Midtjylland – Ludogorec 18:45 1:1
Real Betis – Celtic 18:45 4:3
Leverkusen – Ferencváros 18:45 2:1
Rapid – Genk 18:45 0:1
Dinamo Záhřeb – West Ham 18:45 0:2
Brøndby – Sparta 21:00 0:0
Rangers – Lyon 21:00 0:2
Monaco – Sturm Graz 21:00 1:0
Eindhoven – Real Sociedad 21:00 2:2
Leicester – Neapol 21:00 2:2
Olympiakos – Antverpy 21:00 2:1
Frankfurt – Fenerbahce 21:00 1:1
Kajrat – Omonia Nikósie 16:30 0:0
Karabach – Basilej 18:45 0:0
Mura – Arnhem 18:45 0:2
Rennes – Tottenham 18:45 2:2
Slavia – Union Berlín 18:45 3:1
Slovan Bratislava – Kodaň 18:45 1:3
Flora – Gent 18:45 0:1
Helsinki – Linz 18:45 0:2
Lincoln – PAOK 18:50 0:2
Famagusta – Partizan 21:00 0:2
AS Řím – CSKA Sofia 21:00 5:1
Bodo/Glimt – Zorja Luhansk 21:00 3:1
Jablonec – Kluž 21:00 1:0
Randers – Alkmaar 21:00 2:2
85
78
76
Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Albert Gudmundsson, přichází Tijani Reijnders.
75
63
62
Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Alhaji Kamara, přichází Stephen Odey.
Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Frederik Lauenborg, přichází Simon Graves Jensen.