3:1
konec (0:0)
16.09.2021, 21:00 • Aspmyra, Bodo • Skupina C • Milan Huppert
Tipsport: 1.67 4.28 4.85 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.67 - 4.28 - 4.85
Bodö/Glimt – FK Zorja Luhansk
3:1
konec (0:0)
Branky: 48. Saltnes (P. Berg), 49. Solbakken (Botheim), 60. Pellegrino – 90+1. Gromov (Cristian)
Karty: 36. Björkan (BOG) – 52. Kočergin (ZOR), 54. Kabajev (ZOR), 59. Snurnicyn (ZOR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:10.
Bodö/Glimt:
Chajkin – Sampsted, Moe, Lode (89. Höibraaten), Björkan (79. Konradsen) – Fet (67. Vetlesen), P. Berg, Saltnes (C) – Solbakken (88. Mugisha), Botheim, Pellegrino (79. Koomson).
Náhradníci: Smits – Hagen, Höibraaten, Konradsen, Koomson, Kvile, Moberg, Nordäs, Pernambuco, Vetlesen, Mugisha.
Trenér:
FK Zorja Luhansk:
Macapura – Chomčenovskij (90+3. Alefirenko), Verňdub (C), Cvek (90+3. Imerekov), Snurnicyn – Nazaryna, Buleca (71. Luňov), Kočergin – Sajjádmaneš (70. Cristian), Gromov, Kabajev (90+3. Owusu).
Náhradníci: Žylkin, Saputin – Alefirenko, Cristian, Favorov, Hladkij, Imerekov, Luňov, Owusu.
Trenér:
Rozhodčí: Higler (NED) – Schaap (NED), Diks (NED)
Diváci:
Galatasaray – Lazio 18:45 1:0
Lok. Moskva – Marseille 18:45 1:1
CZ Bělehrad – Braga 18:45 2:1
Midtjylland – Ludogorec 18:45 1:1
Real Betis – Celtic 18:45 4:3
Leverkusen – Ferencváros 18:45 2:1
Rapid – Genk 18:45 0:1
Dinamo Záhřeb – West Ham 18:45 0:2
Brøndby – Sparta 21:00 0:0
Rangers – Lyon 21:00 0:2
Monaco – Sturm Graz 21:00 1:0
Eindhoven – Real Sociedad 21:00 2:2
Leicester – Neapol 21:00 2:2
Olympiakos – Antverpy 21:00 2:1
Frankfurt – Fenerbahce 21:00 1:1
Kajrat – Omonia Nikósie 16:30 0:0
Karabach – Basilej 18:45 0:0
Mura – Arnhem 18:45 0:2
Rennes – Tottenham 18:45 2:2
Slavia – Union Berlín 18:45 3:1
Slovan Bratislava – Kodaň 18:45 1:3
Flora – Gent 18:45 0:1
Helsinki – Linz 18:45 0:2
Lincoln – PAOK 18:50 0:2
Famagusta – Partizan 21:00 0:2
AS Řím – CSKA Sofia 21:00 5:1
Bodo/Glimt – Zorja Luhansk 21:00 3:1
Jablonec – Kluž 21:00 1:0
Randers – Alkmaar 21:00 2:2
90+3
Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Vladyslav Kabajev, přichází Raymond Owusu.
Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Dmitro Chomčenovskij, přichází Danylo Alefirenko.
90+1
90+1. Arťom GROMOV - 3:1
90+1
89
88
79
Střídání v týmu FK Bodo/Glimt: ze hřiště odchází Fredrik André Björkan, přichází Morten Konradsen.
71
70
69
69. Střelu Saltnese tečoval Chomčenovskij do tyče
69
67
60
60. Amahl PELLEGRINO - 3:0
60
59
54
52
49
49. Ola SOLBAKKEN - 2:0
49
48
48. Ulrik SALTNES - 1:0
48
36