0:2
konec (0:1)
16.09.2021, 18:45 • Stadion Ljudski, Maribor • Skupina G • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 3.92 3.72 1.94 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.92 - 3.72 - 1.94
NŠ Mura – SBV Vitesse Arnhem
0:2
konec (0:1)
Branky: 30. Tronstad (Bero), 69. Doekhi (Wittek)
Karty: 72. Horvat (MUR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:11. Rohy: 6:12. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:11.
NŠ Mura:
Obradović – Kous, Karničnik, Gorenc, Šturm – Kozar (C) (79. Lorbek), Horvat – Škoflek (79. Maroša), Lotrič (46. T. Cipot), Mandić (69. K. Cipot) – Klepač (46. Pucko).
Náhradníci: Erjavec, Zalokar – K. Cipot, Pucko, Karamarko, Lorbek, Maroša, T. Cipot, Mahimić.
Trenér:
SBV Vitesse Arnhem:
Schubert – Yapi, Doekhi (C), Hájek, Wittek – Bero (90. Vroegh), Bazoer (84. Rasmussen), Tronstad – Tannane (66. Openda) – Gboho (66. Huisman), Frederiksen (66. Darfalou).
Náhradníci: Houwen, van Haveren – Rasmussen, Openda, Darfalou, Von Moos, Domgjoni, Buitink, Vroegh, Cornelisse, Huisman.
Trenér:
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Nyberg (SWE)
Diváci:
Galatasaray – Lazio 18:45 1:0
Lok. Moskva – Marseille 18:45 1:1
CZ Bělehrad – Braga 18:45 2:1
Midtjylland – Ludogorec 18:45 1:1
Real Betis – Celtic 18:45 4:3
Leverkusen – Ferencváros 18:45 2:1
Rapid – Genk 18:45 0:1
Dinamo Záhřeb – West Ham 18:45 0:2
Brøndby – Sparta 21:00 0:0
Rangers – Lyon 21:00 0:2
Monaco – Sturm Graz 21:00 1:0
Eindhoven – Real Sociedad 21:00 2:2
Leicester – Neapol 21:00 2:2
Olympiakos – Antverpy 21:00 2:1
Frankfurt – Fenerbahce 21:00 1:1
Kajrat – Omonia Nikósie 16:30 0:0
Karabach – Basilej 18:45 0:0
Mura – Arnhem 18:45 0:2
Rennes – Tottenham 18:45 2:2
Slavia – Union Berlín 18:45 3:1
Slovan Bratislava – Kodaň 18:45 1:3
Flora – Gent 18:45 0:1
Helsinki – Linz 18:45 0:2
Lincoln – PAOK 18:50 0:2
Famagusta – Partizan 21:00 0:2
AS Řím – CSKA Sofia 21:00 5:1
Bodo/Glimt – Zorja Luhansk 21:00 3:1
Jablonec – Kluž 21:00 1:0
Randers – Alkmaar 21:00 2:2
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:11. Rohy: 6:12. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:11. (20:39:32)
90+3
90+3
90+2
90+1
90+1
90
88
86
84
83
83. Darfalouova šance.
83
82
81
80
80
79
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Alen Kozar, přichází Nik Lorbek.
78
77
75
73
72
71
69
69
69. Danilho DOEKHI - 0:2
69
66
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Usáma Tannane, přichází Loïs Openda.
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Yann Gboho, přichází Daan Huisman.
64
63
62
61
61
60
59
57
57. Tannane zaťukal na břevno domácí brány.
57
56
56
55
54
52
51
49
48
47
47. Hlavičku Frederiksena vyrazil Obradović do tyče.
47
46
Střídání v týmu NŠ Mura: ze hřiště odchází Mihael Klepač, přichází Klemen Pucko.
46
45+1
45+1
44
44
43
41
41. Tannaneho střela protáhla Obradoviće.
41
40
38
37
35
32
30
30. Sondre TRONSTAD - 0:1
30
30
28
26
23
23. Hlavička Gorence ze standardní situace.
23
21
19
18
16
16
14
13
12
11
9
8
7
6
5
4
2
2
1
NŠ Mura: Obradović – Kous, Karničnik, Gorenc, Šturm – Kozar (C), Horvat – Škoflek, Lotrič, Mandić – Klepač.
Náhradníci: Erjavec, Zalokar – K. Cipot, Pucko, Karamarko, Lorbek, Maroša, T. Cipot, Mahimić.
SBV Vitesse Arnhem: Schubert – Yapi, Doekhi (C), Hájek, Wittek – Bero, Bazoer, Tronstad – Tannane – Gboho, Frederiksen.
Náhradníci: Houwen, van Haveren – Rasmussen, Openda, Darfalou, Von Moos, Domgjoni, Buitink, Vroegh, Cornelisse, Huisman.
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Nyberg (SWE).