0:2
konec (0:1)
16.09.2021, 18:50 • Victoria Stadium (Gibraltar) • Skupina F • Lukáš Losleben (@Losli2298)
Tipsport: 13.4 6.19 1.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 13.4 - 6.19 - 1.25
Lincoln Red Imps – PAOK Soluň
0:2
konec (0:1)
Branky: 45+2. Akpom (Taylor), 56. Mitrita
Karty: 39. G. Torrilla (LNC), 56. Soler (LNC) – 45. Michailidis (SOL), 55. Luscescu (SOL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17.
Lincoln Red Imps:
Soler – Wiseman, R. Chipolina (C), Lopes, Toscano – G. Torrilla (67. J. Chipolina), Rosa, Añón (62. Ronan) – Araiza (81. Peacock), Gómez (62. Ocran), Carralero (81. Sergeant).
Náhradníci: Coleing, Goldwin, Paulino – Britto, L. Casciaro, J. Chipolina, Ocran, Peacock, Ronan, Sergeant, Walker.
Trenér:
PAOK Soluň:
Paschalakis – Sidcley, Crespo (C) (44. Michailidis), Mihaj, Taylor – Esiti, Kurtić – Mitrita (73. Konstantelias), Biseswar (73. Świderski), Murg (82. Vieirinha) – Akpom (82. Koutsias).
Náhradníci: Ž. Živković, Balomenos – Varela, Świderski, Lyratzis, Vieirinha, Schwab, Michailidis, Tsingaras, Koutsias, Konstantelias.
Trenér:
Rozhodčí: Rob Harvey (IRL), Wayne McDonnell (IRL), Darragh Keegan (IRL)
Diváci:
Galatasaray – Lazio 18:45 1:0
Lok. Moskva – Marseille 18:45 1:1
CZ Bělehrad – Braga 18:45 2:1
Midtjylland – Ludogorec 18:45 1:1
Real Betis – Celtic 18:45 4:3
Leverkusen – Ferencváros 18:45 2:1
Rapid – Genk 18:45 0:1
Dinamo Záhřeb – West Ham 18:45 0:2
Brøndby – Sparta 21:00 0:0
Rangers – Lyon 21:00 0:2
Monaco – Sturm Graz 21:00 1:0
Eindhoven – Real Sociedad 21:00 2:2
Leicester – Neapol 21:00 2:2
Olympiakos – Antverpy 21:00 2:1
Frankfurt – Fenerbahce 21:00 1:1
Kajrat – Omonia Nikósie 16:30 0:0
Karabach – Basilej 18:45 0:0
Mura – Arnhem 18:45 0:2
Rennes – Tottenham 18:45 2:2
Slavia – Union Berlín 18:45 3:1
Slovan Bratislava – Kodaň 18:45 1:3
Flora – Gent 18:45 0:1
Helsinki – Linz 18:45 0:2
Lincoln – PAOK 18:50 0:2
Famagusta – Partizan 21:00 0:2
AS Řím – CSKA Sofia 21:00 5:1
Bodo/Glimt – Zorja Luhansk 21:00 3:1
Jablonec – Kluž 21:00 1:0
Randers – Alkmaar 21:00 2:2
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17.
90+3
90+3
90+2
90+2. Chipolinův pokus skončil pouze na břevně
90+2
90+1
90+1
90
89
88
87
86
85
84
82
Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Thomas Murg, přichází Vieirinha.
82
81
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Fernando Carralero, přichází Jack Sergeant.