1:1
konec (0:0)
16.09.2021, 18:45 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Skupina E • Tomáš Kubečka
Tipsport: 3.66 3.47 2.08 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.66 - 3.47 - 2.08
FK Lokomotiv Moskva – Olympique Marseille
1:1
konec (0:0)
Branky: 89. Kerk – 60. Ünder (pen.)
Karty: 24. Beka Beka (LMO), 35. Tiknizjan (LMO) – 38. Kamara (OMA), 64. Rongier (OMA) 59. Tiknizjan (LMO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:12.
FK Lokomotiv Moskva:
Guilherme – Cerqueira, Magkejev, Jedvaj, Tiknizjan – Žemaletdinov (65. Anjorin), Barinov, Kulikov (58. Maradišvili), Beka Beka (65. Siljanov) – Smolov (76. V. Lisakovič), Kamano (76. Kerk).
Náhradníci: Savin – Anjorin, Babkin, Kerk, V. Lisakovič, Maradišvili, Nenachov, Pablo, Petrov, Siljanov, Živogljadov.
Trenér:
Olympique Marseille:
Pau López – Rongier, Saliba, Álvaro González, Peres – Kamara, Guendouzi (84. Lirola) – Ünder, Gerson (84. Gueye), Dieng (84. Henrique) – Harít (58. de la Fuente).
Náhradníci: Mandanda, Ngapandouetnbu – Amavi, Balerdi, Ćaleta-Car, de la Fuente, Lirola, Gueye, Henrique, Payet, Sciortino.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Galatasaray – Lazio 18:45 1:0
Lok. Moskva – Marseille 18:45 1:1
CZ Bělehrad – Braga 18:45 2:1
Midtjylland – Ludogorec 18:45 1:1
Real Betis – Celtic 18:45 4:3
Leverkusen – Ferencváros 18:45 2:1
Rapid – Genk 18:45 0:1
Dinamo Záhřeb – West Ham 18:45 0:2
Brøndby – Sparta 21:00 0:0
Rangers – Lyon 21:00 0:2
Monaco – Sturm Graz 21:00 1:0
Eindhoven – Real Sociedad 21:00 2:2
Leicester – Neapol 21:00 2:2
Olympiakos – Antverpy 21:00 2:1
Frankfurt – Fenerbahce 21:00 1:1
Kajrat – Omonia Nikósie 16:30 0:0
Karabach – Basilej 18:45 0:0
Mura – Arnhem 18:45 0:2
Rennes – Tottenham 18:45 2:2
Slavia – Union Berlín 18:45 3:1
Slovan Bratislava – Kodaň 18:45 1:3
Flora – Gent 18:45 0:1
Helsinki – Linz 18:45 0:2
Lincoln – PAOK 18:50 0:2
Famagusta – Partizan 21:00 0:2
AS Řím – CSKA Sofia 21:00 5:1
Bodo/Glimt – Zorja Luhansk 21:00 3:1
Jablonec – Kluž 21:00 1:0
Randers – Alkmaar 21:00 2:2
84
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Gerson, přichází Pape Gueye.
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Matteo Guendouzi, přichází Pol Lirola.
76
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Vitalij Lisakovič.
65
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexis Beka Beka, přichází Alexander Siljanov.
58
Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Daniil Kulikov, přichází Konstantin Maradišvili.