1:3
konec (0:2, 0:0, 1:1)
16.09.2021, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 3.44 4.15 1.88 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.44 - 4.15 - 1.88
Neftěchimik Nižněkamsk – Traktor Čeljabinsk
1:3
konec (0:2, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 50. Šutov (Miťakin, A. Galimov) – 3. Stas (Kapustin), 9. Fatějev (Pilut, Byvalcev), 47. Kalinin (Těrtyšnyj)
Karty:
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Tuohimaa (Ivannikov) – Berezin (A), Knot, K. Vorobjov (A), Klok, Puzanov, Glazkov, Sidorov – Chajrullin (C), L. Hudáček, Porjadin – Šafigullin, Chafizov, Bikmullin – Popov, Čiviljov, Sexton – A. Galimov, Miťakin, Šutov.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk:
Will (Garipov) – Jarullin (A), Pilut, Bailen, Tělegin, Kulik, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, V. A. Tkačov, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Těrtyšnyj – V. Abramov, Byvalcev, Osnovin – Fatějev, Stas, Kapustin – Gorjunov-Rolgizer.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinnikov, Odinš – Osipov, Sysujev
Diváci: 2 620
1. třetina | ||||
02:37 | CLJ | 0:1 | Stas (Kapustin) | |
02:37 | NIZ | 2 | ||
07:22 | CLJ | 2 | Sedlák, vražení na hrazení | |
08:06 | CLJ | 0:2 | Fatějev (Pilut, Byvalcev) | |
13:06 | CLJ | 2 | V. Abramov, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:19 | CLJ | 2 | Kalinin, podrážení | |
31:32 | CLJ | 2 | Jarullin, podrážení | |
32:35 | NIZ | 2 | Chafizov, hrubost | |
CLJ | 2 | Karpuchin, hrubost | ||
36:51 | NIZ | 2 | L. Hudáček, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:52 | CLJ | 2 | V. Abramov, podrážení | |
46:06 | NIZ | 2 | Chajrullin, hákování | |
46:19 | CLJ | 0:3 | Kalinin (Těrtyšnyj) | |
49:59 | NIZ | 1:3 | Šutov (Miťakin, A. Galimov) | |
52:54 | CLJ | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Pulkkinen | |
Konec |
Tábor – Havlíčkův Brod 16:00 2:4
Kobra – Pardubice • po prodl. 16:00 2:3
Plzeň – Mladá Boleslav • po s.n. (0:2) 16:00 2:3
Liberec – Chomutov 16:00 4:3
Hvězda Praha – K. Vary 16:45 4:6
Třinec – Kometa Brno 17:30 1:5
Zlín – Poruba 17:30 3:5
Technika Brno – Jihlava 17:45 2:9
Sparta – Motor ČB 18:00 11:4
Slavia – Mountfield HK 18:00 2:4
Olomouc – Havířov 18:00 5:1
Přerov – HK MD Šumperk 18:00 3:5
PZ Kladno – Kladno 18:00 0:8
Vsetín – Vítkovice 19:15 2:5
52:54
46:06
41:52
36:51
32:35
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Timur Chafizov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ilja Karpuchin – 2 min., hrubost).
31:32
23:19
13:06
07:22
02:37