16.09.2021, 16:00 • Ufa Arena, Ufa • Adam Dořák

Tipsport: 1.22 7.66 9.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku ve třetí třetině: 12:7!
Střely celkem v zápase: 35:20! (18:12:56)
Třetí třetina nám nakonec přinesla čtyři trefy! Za stavu 3:0 pro Salavat, dokázal Kunlun snížit na rozdíl dvou branek a tak trochu vybojoval potenciální šanci, ještě se zápasem něco udělat. Ovšem jejich soupeř odpověděl rázně a vstřelil další dvě branky a pojistil své vítězství. Ufa tedy ani v šestém zápase neprohrála a jako jediný celek v KHL drží svou neporazitelnost!

59:59

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Alex Riche – 2 min., sekání).

58:09

Po skončení přesilovky se na útočný výlet vydal hráč Ufy, který i přes dva bránící hráče dokázal poslat puk na Lazušina, ten jej vyrazil.

57:22

Domácí hrají podél mantinelů, odkud nebezpečí nehrozí a zatím zvládají své oslabení bez větších problémů.

56:44

Ufa vyhazuje puk až k brance soupeře a nenapadá. Spíše vyčkává na modré čáře na další přechod svého soka.

56:19

Hosté jsou rozestavení v útočné třetině a mají možnost ještě korigovat stav ve skóre.

55:52

Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Nikolaj Kuljomin – 2 min., podrážení).

55:33

Josh Nicholls vyslal trochu schovanou střelu, ta však Šaryčenkova v jeho brance nemohla vystrašit.

54:35

7:25, přesně tolik dlouho se hrálo od posledního přerušení hry!

54:04

Každopádně Ufa míří mílovými kroky za svým šestým vítězstvím a tím udržení své neporazitelnosti.

53:25

Stále stejný obraz hry, kdy domácí mají puk a většinou jej zavezou do třetiny soupeře, kde se dokáže Kunlun ubránit a vyslat puk ven ze své třetiny.

51:44

Po delší době přišla další střela na Lazušina, puk však zamířil mimo jeho branku. Již delší dobu se nám hraje bez přerušení.

49:30

Ufa nyní neútočí a spíše uklidňuje hru. Kunlun se snaží napadat, ale zatím bez kýženého výsledku.

48:36

Ufa ještě měla možnost přesilovky pět na čtyři, tu však už nepřetavili v další zásah. Kunlunu se v závěru přesilovky podařilo dostat hru od své branky.

47:09

47:09 Sergej ŠMELJOV - 5:1

47:09

Ufa právě vstřelila branku!
Ufa si ve své dvojnásobné přesilovce vytvořila tlak a nakonec z něj těží sovu další trefu. SERGEJ ŠMELJOV měl dostatek času a prostoru a umístil puk k pravé tyčce, kde měl Lazušin nejvíce odkrytého prostoru. Asistence: Alexandr Kadějkin a Dinar Chafizullin.

46:32

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

5:1

Branky a nahrávky: 15. Pustozjorov, 26. N. Kuljomin (Šmeljov), 43. Kartajev (Naumenkov, Baškirov), 45. Chochrjakov (Šmeljov, Kadějkin), 48. Šmeljov (Kadějkin, Chafizullin) – 44. Wong (Yuen, Fram)

Salavat Julajev Ufa: Šaryčenkov (Metsola) – Chafizullin, Muchamadullin, Koledov, Naumenkov, Panin (C), Zubarev, Lisovec, J. Birjukov – M. Granlund, Manninen (A), Hartikainen – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – Alalykin, Platt, Chochrjakov – Pustozjorov, Baškirov, Kartajev.

Red Star Kunlun: Lazušin (Pengfei) – Sproul (A), Chelios, Yuen, Fram, Bartley (A), Tam, Jen – Lockhart, S. Foo, Wong – Yip, Nicholls, Kane – Riche, Squires (C), Werek – Seto, J. Chu, Yan.

Rozhodčí: S. Raming, R. Ščenjov – T. Kučava, N. Novikov

Diváci: 2 240

14:28 UFA 1:0 Pustozjorov
21:14 KUN 2 Yuen, podrážení
25:18 UFA 2:0 N. Kuljomin (Šmeljov)
26:09 UFA 2 Naumenkov, nedovolené bránění
42:36 UFA 3:0 Kartajev (Naumenkov, Baškirov)