4:6
konec (2:3, 0:2, 2:1)
16.09.2021, 16:45 • Zimní stadion Hvězda • Skupina Západ • Info o změnách stavu (Jakub Štěrba (@sterba19))
HC Hvězda Praha – HC Energie Karlovy Vary
4:6
konec (2:3, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 1. Spěváček (Dohnal), 8. Jaroš (Doležel), 43. Spěváček (Kubata, Hrabák), 55. Zwahlen (Ivanovič) – 2. Pavelec (Kubíček), 4. Váňa (Handl, Pavelec), 6. Palaj (Šmíd, Pastor), 23. Kubíček (Csabi, Pavelec), 36. Csabi (Zahejský, Anton), 56. Pastor (Csabi)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Hvězda Praha:
Forst (Hrabák) – Hulej, Jarabko, Bartheldy, Richtr, Mrázek, Kubata (C), Beňo – Dohnal, Netrh, Jaroš, Janoušek, Doležel, Ivanovič, Niederhafner (A), Spěváček (A), Topol, Zwahlen.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Ebenstreit (Pavlovic) – Postl, Malý, Cipko, Anton, Máhler, Kubíček – Zahejský, Šmíd (A), Váňa, Handl, Pavelec, Csabi (C), Pastor, Palaj, Zeman.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šmika – Svobodová, Bernard
Diváci:
1. třetina | ||||
0:21 | HVP | 1:0 | Spěváček (Dohnal) | |
1:36 | KVA | 1:1 | Pavelec (Kubíček) | |
3:39 | KVA | 1:2 | Váňa (Handl, Pavelec) | |
5:48 | KVA | 1:3 | Palaj (Šmíd, Pastor) | |
7:40 | HVP | 2:3 | Jaroš (Doležel) | |
12:19 | HVP | 2 | Šmíd, hákování | |
18:43 | HVP | 2 | Bartheldy, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:50 | HVP | 2 | Zwahlen, podrážení | |
22:12 | KVA | 2:4 | Kubíček (Csabi, Pavelec) | |
24:34 | HVP | 2 | Doležel, hákování | |
31:14 | HVP | 2 | Ivanovič, hákování | |
33:58 | KVA | 2 | lavice, příliš mnoho hráčů, odpyká Malý | |
35:12 | KVA | 2:5 | Csabi (Zahejský, Anton) | |
35:51 | KVA | 2 | Zeman, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:12 | KVA | 2 | Zeman, podrážení | |
42:35 | HVP | 3:5 | Spěváček (Kubata, Hrabák) | |
54:04 | HVP | 4:5 | Zwahlen (Ivanovič) | |
55:13 | KVA | 4:6 | Pastor (Csabi) | |
Konec |
Tábor – Havlíčkův Brod 16:00 2:4
Kobra – Pardubice • po prodl. 16:00 2:3
Plzeň – Mladá Boleslav • po s.n. (0:2) 16:00 2:3
Liberec – Chomutov 16:00 4:3
Hvězda Praha – K. Vary 16:45 4:6
Třinec – Kometa Brno 17:30 1:5
Zlín – Poruba 17:30 3:5
Technika Brno – Jihlava 17:45 2:9
Sparta – Motor ČB 18:00 11:4
Slavia – Mountfield HK 18:00 2:4
Olomouc – Havířov 18:00 5:1
Přerov – HK MD Šumperk 18:00 3:5
PZ Kladno – Kladno 18:00 0:8
Vsetín – Vítkovice 19:15 2:5
42:12
35:51
33:58
31:14
24:34
21:50
18:43
12:19