konec (8:10)

15.09.2021, 19:00 • 3. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.69 7.79 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí 26:24 (8:10)
Nejvíce branek: Šůstek 7/1, Krušberský 5, Hlinka 4 – Gregorovič 5, Dodica 4/1, Bartůněk 4. Rozhodčí: Špunar, Šlezingr. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 3:4. (20:36:00)
Je konec. Dnešní utkání nakonec končí výhrou Dukly, která vyhrála poměrem 26:24. I druhý poločas nám přinesl vyrovnanou podívanou a tentokráte jsme se dočkali hodně hezkých momentů, navíc padalo dost branek. I tak se z vítězství raduje domácí celek, který si zajistil velice cenné body.

Konec zápasu. (26:24)

60

David Šůstek pro změnu zamířil do prázdné branky. (26:24)

60

Sokol měl sice míč, jenomže o něj přišel a z rychlého protiútoku se prosadil Jakub Sviták. (25:24)

60

Oddechový čas pro hosty. (24:24)

60

Tak přeci jenom. V poslední minutě se povedlo srovnat krok Marku Hlinkovi. (24:24)

59

David Šůstek ovšem po rychlé protiakci znovu snižuje. (23:24)

59

Dost možná je rozhodnuto. Maximálně záležet si nyní dal David Melichar, který navyšuje. (22:24)

58

Kontaktní brankou se prezentoval Marek Hlinka, ještě to bude hodně zajímavé. (22:23)

58

A aby toho nebylo málo, tak na rozdíl dvou branek navyšuje Roman Dodica. (21:23)

57

Vojtěch Krčál stál na konci poměrně dlouhé kombinace svého celku, kterou vyřešil šikovným lobem. (21:22)

55

Oddechový čas pro domácí. (21:21)

54

Na opačné straně se Jakub Krušberský dostal k míči a pohotovou střelou zamířil k tyči. (21:21)

54

Hosté jdou znovu do vedení, postaral se o to Jakub Flajsar. (20:21)

53

A je znovu srovnáno. Po rozehrávce to na sebe vzal Marek Hlinka, který to provedl znamenitě. (20:20)

52

Na pravé straně měl ovšem hodně prostoru na zakončení Ondřej Veselý, který byl pohotový. (19:20)

51

A je dokonce srovnáno. Sokol chyboval a do protiútoku se dostával Jiří Rakouský, který trefil přesně. (19:19)

26:24

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Vlček, Sviták, Ježek, F. Březina, Rumian, Krušberský, Šebesta, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, Jan Hrstka, Šůstek, Blecha, M. Březina.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Martin Štohanzl – J. Flajsar, Veselý, Halíček, Dodica, Bartůněk, Melichar, Parolly, Burnazović, Krčál, Miroslav Štohanzl, Gregorovič, A. Tomášek, Ptáčník.

Rozhodčí: Špunar, Šlezingr