3:2

konec (2:1, 0:0, 1:1)

15.09.2021, 11:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.43 3.87 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas už vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemně strávený zbytek dnešního dne. Na počtenou! (13:27:07)

Vhazování: 27 – 26
Chabarovsk si dnes připisuje první vítězství v nové sezoně KHL, takže z jednoho získaného bodu si polepšil na tři. Hrdinou utkání je bezesporu David Tomášek, který ke svým dvěma asistencím z první třetiny přidal i rozdílový gól na začátku 57. minuty. Z českých hokejistů v barvách Chabarovsku se trefil i Radan Lenc, jemuž právě Tomášek na branku asistoval. Čerepovec dnes nebyl horším týmem, a proto může být zklamaný. Na minimálně bod to z jeho strany určitě bylo. Amur ale zvítězil 3:2.

59:52

Jakob Stenqvist posílal střílené nahození k zadní tyči, tam ale teč nepřišla, takže je hotovo.

59:37

Třiadvacet sekund před koncem třetí třetiny budou mít hosté velkou příležitost srovnat. Čeká je hra šesti proti čtyřem. Ani snad nemusím dodávat, že si hostující střídačka vzala oddechový čas.

59:37

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Butuzov – 2 min., hákování).

59:24

Střelecký pokus z levé strany ale skončil vysoko nad bránou.

58:58

Až nyní přijíždí šestý hráč Severstalu do pole, takže hosté to zkouší bez brankáře.

58:29

Dmitrij Archipov navíc srdnatě bojoval i v útočném pásmu, přičemž pro své barvy vybojoval i vhazování v něm. 90 sekund před třetí sirénou je toto pro Chabarovsk důležité konstatování.

58:05

Nyní se hraje ve středním pásmu. Hosté se tedy stále nemohou odhodlat k powerplay.

57:39

Makar Chabarov nahodil puk do lapačky připraveného Alikina, kterého pravděpodobně čekají velmi těžké následující vteřiny.

57:11

Teď se už ale hosté provinili zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude v jejich pásmu.

56:52

Severstal se už usadil v útočném pásmu. Za pár chvil zřejmě odvolá brankáře Šugajeva na střídačku.

56:34

Po nárazu zůstal na ledě ležet Alexandr Šarov. Sice je otřesený, ale vypadá to, že to není nic vážnějšího. Vylučovat se zřejmě nebude.

56:01

56:01 David TOMÁŠEK - 3:2

56:01

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Český reprezentant DAVID TOMÁŠEK korunuje svůj výborný výkon dost možná rozhodující brankou. Na vlastní modré čáře obral o touš Timašova a poté se společně se svým spoluhráčem Fajzullinem řítil na jednoho bránícího hráče. Tomášek zvolil střelu a udělal dobře. Krásně trefil prostor u zadní tyče. 3:2. Bez asistence.

55:31

Kirill Slepec posunul na modrou čáru, ze které pálil Sergej Těreščenko. Střelec druhé branky Chabarovsku ale trefil prvního bránícího hráče.

3:2

Branky a nahrávky: 6. Lenc (Fajzullin, Tomášek), 13. S. Těreščenko (Lenc, Tomášek), 57. Tomášek – 8. Guslistov (Rooba), 43. Stenqvist (Rykov)

Amur Chabarovsk: Alikin (Bartošák) – Aljajev, S. Těreščenko, Mašín, Jordán (C), Pedan, Znacharenko, Byčkov – Alexejev, V. Butuzov (A), Zubov (A) – Lenc, Fajzullin, Tomášek – Slepec, A. Kuzněcov, Zaseda – Šarov, Zyrjanov, Archipov.

Severstal Čerepovec: Šugajev (Šostak) – Press, M. Tichonov, Stenqvist, Rykov, M. Chabarov, Timašov, Makejev – Jo. Nättinen, Liška, J. Morozov (C) – Rooba (A), Geraskin (A), Guslistov – Kodola, Vovčenko, D. Dumbadze – Rasskazov, Mojsejev, Kolmykov – Agapov.

Rozhodčí: Bukin, Fatějev – Golovljov, Savenkov

Diváci: 3 094

00:25 CER 2 Press, hákování
05:06 CHA 1:0 Lenc (Fajzullin, Tomášek)
05:26 CHA 2 Šarov, vysoká hůl
07:13 CER 1:1 Guslistov (Rooba)
12:35 CHA 2:1 S. Těreščenko (Lenc, Tomášek)