Menu

Futsal

Mistrovství světa

Srbsko – Írán

2:3

konec (1:2)

14.09.2021, 17:00 • Vilnius Arena • Skupina F • David Suchý

Tipsport: 4.17 4.44 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Írán nakonec dnešní utkání dokázal zvládnout a svého soupeře porazil poměrem 3:2. Srbsko mělo na případné vyrovnání celý druhý poločas, jenomže si situaci zkomplikovalo a Irán se dostal do vedení o dvě branky, o které sice přišel, přesto si zajistil výhru. Srbové sice prokázali velice aktivní přístup, jenomže Írán vycházel ze zajištěné obrany a svůj náskok si pohlídal. (18:47:18)

Konec zápasu.

39:41

Rajčević fauloval protihráče a uviděl přímou červenou kartu!

39:15

Srbové to nyní zkoušeli s dalším hráčem v poli. Mezi obránce se dostával Pršić, který se daleko nedostal. Posléze vedle branky zakončoval Lazarević.

38:10

Írán rozehrával z vlastní obranné poloviny, o což se postaral Zadeh. Po jeho rozehrávce to nezvládl Abbasi, který odkopával pouze ven z hrací plochy.

37:15

37:15 TOMIĆ - 2:3

37:15

Srbsko právě vstřelilo branku!
Ono to bude ještě hodně zajímavé! Srbsko se s míčem dostalo na polovinu soupeře, kde to parádním způsobem provedl DRAGAN TOMIĆ, který levačkou zamířil přesně k zadní tyči.

37:02

Esmaeilpour se v krátkém časovém sledu dostal do další dobré pozice, tentokráte se mu ovšem nepovedlo uspět a soupeř tak rychle otáčí obraz hry.

36:22

36:22 ESMAEILPOUR - 1:3

36:22

Írán právě vstřelil branku!
O osudu tohoto zápasu je zřejmě rozhodnuto! Srbové se sice dostali k náporu, jenomže po rozehrávce z levé strany se do střelecké pozice dostal AHMAD ESMAEILPOUR, kterému se povedlo po zemi zamířit k zadní tyči.

36:17

Nyní se povedlo zakročit srbskému brankáři, který vyrážel míč pouze vedle sebe, kde se naštěstí pro něj nacházel kolega Rakić, který odkopával balón.

35:20

Nyní se na opačnou stranu dokázal dostat Tavakoli, který místo zakončení nahrával za sebe na spoluhráče, jehož rozehrávku málem vystihl soupeř.

34:09

Íránu se nyní rozehrávka vůbec nepovedla, daleko k míči měl totiž Abbasi. Srbové mají poslední minuty pod kontrolou, stále se jim ale nedaří vyrovnat.

33:01

Lazarević se na opačné straně dokázal dostat kolem bránícího soupeře a navíc se mu povedlo vypálit směrem na branku. Jeho rána ovšem putovala vedle.

32:15

Pro míč si nyní seběhl Javid, který vyprodukoval další zpětnou nahrávku. Írán posléze rozjel poměrně svižnou kombinaci, jenž zatím nepřináší zakončení.

31:27

Srbové to nyní zkoušeli nákopem na druhou stranu, kde se ovšem do zakončení nedokázal dostat Ramić. I tak se bude pokračovat rozehrávkou zleva.

30:11

Kočić nyní sympaticky prodlužoval na branku soupeře, kde měl brankář plné ruce práce.

30:00

Do konce druhého poločasu zbývá poslední desetiminutovka. Před malým momentem se do zakončení dostal Petrov, který trefil pouze ruku brankáře.

29:30

Ven z branky poté musel brankář Aksentijević, který pouze odkopával ven z hrací plochy. Následovala rozehrávka, která přinesla sražené zakončení.

Srbsko – Írán

2:3

konec (1:2)

Zpět na online

Branky: 18. Stojković (Pršić), 38. Tomić – 4. Ahmadi (Oladghobad), 4. Fakhim (Sangsefidi), 37. Esmaeilpour

Karty:   25. Kocić (SRB) – 2. Ahmadi (IRN), 19. Sangsefidi (IRN)   11. Ahmadi (IRN)   40. Rajčević (SRB)

Srbsko: Aksentijević, Josimović, Vulić – Tomic, Lazarević, Rakić, Rajčević, Aleskić, Kočić, Popović, Ramić, Pršić (C), Petrov, Stojković, Radovanović,

Írán: Samimi, S. Mohammadi, B. Mohammadi– Ahmadi, Zadeh (C), Oladghobad, Javid, Esmaeilpour, Rafieipour, Sangsefidi, Abbasi, Fakhim, Shajari, Tavakoli, Nematian

Rozhodčí: González (GUA) – Telles (CHI), Matković (SUI)