0:5

konec (0:3, 0:1, 0:1)

14.09.2021, 18:00 • Stez Aréna • Skupina A • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak a je to za nami. Spišiakom teda prvý domáci zápas nevyšiel a od majstra zo Zvolena utŕžili trpkú prehru. Július Hudáček napriek nepresvedčivému výkonu odohral celý zápas a fanúšikovia práve skandujú jeho meno. Zvolenčania v prvej tretine zaskočili svojho súpera a v podstate o všetkom rozhodli. Síce sa v ďalších minútach výkon Spišiakov zdvihol, súper bol rýchlejší a efektívnejší. Zápas sa teda končí výsledkom 0:5 a ja Vám ďakujem za pozornosť. (20:16:44)

59:32

Zápas sa dohráva v strednom pásme.

59:01

Hostia v plnom počte.

58:42

Giľák za bránou súpera bol zdvojený, no telom sa snažil kryť puk a posunúť ho pred bránu.

58:05

Dve minúty do konca tejto tretiny.

57:36

Giľák bol odstavený v strednom pásme po vystihnutí nepresnej prihrávky.

57:01

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Csániy – 2 min., nedovolené bránenie).

56:34

Olejník bol tvrdo odstavený pri boxe časomeračov a domáci si zahrajú presilovku.

56:13

55:45

Domáci uspeli na vhadzovaní a okamžite vyslali na bránu niekoľko nebezpečných striel.

55:05

Hra je dlhšie prerušená pre komplikácie s časomierou. Hráči sa môžu vydýchať.

55:01

Toto je možno jedna z posledných šancí pre domácich na strelenie aspoň čestného zásahu v tomto stretnutí.