Menu

Fotbal

Liga mistrů

Lille OSC – VfL Wolfsburg

0:0

konec (0:0)

14.09.2021, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Skupina G • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 2.91 3.2 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc. (23:03:32)
Sledovali jsme střetnutí, v němž Lille ve druhém poločase hrálo velkou část v přesile! Lille se sice tlačilo před branku, ovšem radovalo se pouze jednou a jenom krátce, jelikož do hry zasáhl VAR! Poté už před branku Wolfsburg létaly centry, jenomže téměř se všemi si poradil Koen Casteels. Po předvedeném výkonu je jasné, že bod více bere německé mužstvo.

90+9

Konec zápasu.

90+8

VAR pokutový kop odvolal, bude se rozehrávat přímý kop z levé strany. O zakončení nemůže být řeč, spíše uvidíme centr!

90+7

90+7. Zákrok před odvolanou penaltou

90+7

Pokutový kop pro francouzské mužstvo! Amadou Onana byl nedovoleně atakován, ale zdálo se, že to bylo ještě možná venku z vápna. Do hry znovu vstupuje VAR!

90+6

Před hostující branku létá jeden centr za druhým, ovšem Lille nedokáže zakončit!

90+4

90+4. José Fonte (LIL)

90+4

Centr od rohového praporku mířil před branku, kde jej vyboxoval znovu Koen Casteels. K míči se pak dostal José Fonte, jenž hlavou zamířil vedle poloodkryté brány!

90+3

Na ose se nacházel Amadou Onana, jehož dalekonosný pokus mířil na branku. Ovšem zakončení bylo sražené mimo prostor branky, Lille bude kopat roh.

90+2

Zprava odcentroval před branku Yusuf Yazıcı, ovšem hostující kapitán byl znovu pozorný a vysoký míč si stáhl pro sebe. Wolfsburg následně odevzdal zbytečně míč domácím.

90+1

Zpoza vápna a hlavně z jediného kroku se napřáhl Benjamin André, jehož pokus zamířil těsně nad branku. Tribunami to jenom zahučelo a Koen Casteels si také jistě oddychl.

90+1

Nastavuje se šest minut!

90

Do levé části velkého vápna vnikl Burak Yılmaz, kterého dobře clonil Sebastiaan Bornauw. Turecký reprezentant přihrával před branku, kde nebyl nikdo v červeném, a tak měl snadnou práci Koen Casteels.

89

Zeki Çelik předvedl lacinou ztrátu, po které daruje míč soupeři. Je jasné, že německý tým v deseti lidech nebude nikterak moc spěchat.

88

Domácí hráči se znovu usadili na útočné polovině, kde střádají plány, jak vsítit první branku zápasu. Ovšem po delší době zamířil míč napravo, kde neprošel přes soupeře Isaac Lihadji.

85

Žlutou kartu dostal také trenér Wolfsburgu Mark van Bommel, kterému se nelíbilo potrestání svého svěřence!

86

Žlutou kartu dostává Maxence Lacroix (VfL Wolfsburg).

Lille OSC – VfL Wolfsburg

0:0

konec (0:0)

Zpět na online

Karty:   31. André (LIL), 63. Ikoné (LIL) – 45+2. Brooks (WOF), 56. Guilavogui (WOF), 65. Waldschmidt (WOF), 70. L. Nmecha (WOF), 86. Lacroix (WOF)   63. Brooks (WOF)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 5:16.

Lille OSC: Grbić – Çelik, J. Fonte (C), Botman, Reinildo – David, André, Xeka (83. A. Onana), Ikoné (74. Lihadji) – Gomes (74. Yazıcı), B. Yılmaz.
Náhradníci: Jardim – Ascone, Djaló, Lihadji, Niasse, A. Onana, Yazıcı, G. Gudmundsson.

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – Mbabu, Lacroix, Brooks, Roussillon (83. Gerhardt) – Guilavogui, Arnold – Baku (62. Lukebakio), Philipp (66. Bornauw), Steffen (62. Waldschmidt) – Weghorst (66. L. Nmecha).
Náhradníci: Pervan, Klinger – Bornauw, Gerhardt, Ginczek, F. Nmecha, L. Nmecha, Vranckx, Waldschmidt, Lukebakio, van de Ven.

Rozhodčí: Makkelie – Steegstra, de Vries (vš. NED)