14.09.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • Petr Šatalík, Petr Sumbal

Tipsport: 2.97 4.19 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost, to už je z tohoto zápasu vše. (20:56:33)
Československá stopa

Tomáš Hyka (CLJ) 0+0, 3 střely, 17:50 čas na ledě
Lukáš Sedlák (CLJ) 1+0, 2 střely, 17:45 čas na ledě
Roman Will (CLJ) 24 zákroků, úspěšnost 88,89 %, 3 inkasované góly
Zápas KHL mezi Viťazem a Traktorem Čeljabinsk je u konce, Traktor se raduje z vítězství 4:3. Zápas přitom začal mnohem lépe pro domácí, kteří vedli po první třetině 2:0, poté co se prosadili Fjodor Malychin a Alexandr Jaremčuk. Jenže od druhé třetiny odstartoval obrat. Nejprve snížil český útočník Lukáš Sedlák a o vyrovnání se pak postaral Teemu Pulkkinen. Ve třetí třetině se hrál vyrovnaný hokej, z přesilovky dostal do vedení hosty Albert Jarullin, ale domácí dokázali taktéž z početní výhody vyrovnat, postaral se o to Daniel Audette. Jenže do prodloužení se nakonec nešlo, protože Albert Jarullinse prosadil ještě jednou a to už se jednalo o branku vítěznou.

59:49

Viťaz si vybojoval vhazování v útočném pásmu, ale to prohrál a tím i ztrácí naděje na to, aby ještě vyrovnal.

59:00

Domácí ještě zkouší na poslední chvíli zápas zachránit a hrají bez brankáře s šesti hráči v poli.

58:46

58:46 Albert JARULLIN - 3:4

58:46

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
ALBERT JARULLIN se může stát hrdinou Traktoru, protože střílí ve třetí třetině už druhou branku a znovu posílí svůj tým těsně před koncem třetí třetiny do vedení. Obránce Traktoru vystřelil od modré a puk i s trochou štěstí zapadl do sítě. Bez asistence.

58:20

Domácí jsou teď aktivnější a dobře znemožňují hráčům Čeljabinsku rozehrávku.

57:19

Závěr třetí třetiny se blíží a zatím to vypadá, že uvidíme prodloužení.

55:33

55:33 Daniel AUDETTE - 3:3

55:33

Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec přeci jen usadili v útočném pásmu a hned z toho vytěžili vyrovnaní! Z pravého kruhu vypálil DANIEL AUDETTE a trefil se přesně k tyči, Will nedokázal zasáhnout. Asistence: Valtteri Kemiläinen.

55:08

Tahle přesilovka se domácím opravdu vůbec nedaří, znovu se musí vracet pro puk do vlastního pásma.

54:23

Domácí dostávají možnost rychle vyrovnat a také oni k tomu mohou využít přesilovku. Traktor ale krátce po vhazování vyhodil.

54:09

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Abramov – 2 min., hákování).

53:24

53:24 Albert JARULLIN - 2:3

53:24

Hosté právě dokonali svůj obrat využitou přesilovkou, vedou 3:2! Od modré čáry vystřelil ALBERT JARULLIN a Ježov měl zrovna zakrytý výhled, takže proti střele pod horní tyč nezasáhl. Asistence: Teemu Pulkkinen, Sergej Kalinin.

52:33

Nick Bailen střílel z levého kruhu, ale Ilja Ježov na tu střelu viděl a dokázal puk vyrazit.

51:55

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ilja Arkalov – 2 min., podrážení).

3:4

Branky a nahrávky: 6. Malychin (Ojamäki, Kemiläinen), 16. Jaremčuk (Ljamin), 56. Audette (Kemiläinen) – 25. Sedlák (Tělegin, Těrtyšnyj), 39. Pulkkinen (Byvalcev), 54. Jarullin (Pulkkinen, Kalinin), 59. Jarullin

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Todykov) – Voronkov, Kemiläinen, D. Musin, Vi. Antipin, Golovkov (A), Borodkin, Ljamin (A) – Ojamäki, M. Aaltonen, Indrašis – Jaremčuk, Audette, Leščenko – Smolin, V. Popov, Malychin (C) – N. Gončarov, Zinčenko, Arkalov – Savin.

Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Pilut, Jarullin, Tělegin, Bailen, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – Kalinin, V. A. Tkačov, Pulkkinen – Těrtyšnyj, Sedlák, Hyka – Osnovin, Byvalcev, V. Abramov – Kapustin, Stas, Fatějev – Gorjunov-Rolgizer.

Rozhodčí: Ščeňov, Judakov – Poljakov, Ponamarenko

04:24 CLJ 2 Tělegin, sekání
05:39 VTZ 1:0 Malychin (Ojamäki, Kemiläinen)
13:17 VTZ 2 Ljamin, držení
15:25 VTZ 2:0 Jaremčuk (Ljamin)
24:10 CLJ 2:1 Sedlák (Tělegin, Těrtyšnyj)