USA – Španělsko

8:11

konec (3:3, 3:3, 0:1, 2:4)

04.08.2021, 07:00 • Čtvrtfinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Zápas je za námi. Po vyrovnaných třech čtvrtinách se zápas lámal až v té poslední. Španělé dokázali zaznamenat dokonce čtyři branky, zatímco Američané se zmohli jen na dvě. Konec konců, Španělé byli jasným favoritem před začátkem utkání a tuto roli vlastně i v zápase plnili. Byli rychlejší, kvalitněji zakončovali... V americké brance čaroval gólman Wolf, který pochytal několik jasných gólových možností. Španělé tak postupují do semifinále, kde je doplní jeden z dvojice Itálie/Srbsko. (08:17:52)

Konec zápasu

00:36

Penlatu si vzal na starost Alberto Egana Munarriz. Míč jednoduše poslal do pravého vinglu a potvrdil postup Španělů – 8:11.

00:36

Ne, takhle to opravdu nepůjde. Johnny Hooper se provinil penaltovým faulem.

01:00

Alex Obert se přesně minutu před koncem zápasu trefil! Krásně zrychlil a prodloužil obloučkový centr přímo do levé části branky – 8:10.

02:00

Jenže Pinedo ukradl míč z přihrávky Američanů. Zbývají dvě minuty zápasu.

02:10

Granadosova Ortegova střela v přesilovce byla perfektně zachycena Wolfem, který svůj tým rychle posílá do protiútoku.

03:18

Roger Tahull Compte dostal míč přímo před Wolfa a jednoduše ho obhodil! Španělé jdou v nejdůležitější části zápasu už do tříbrankového vedení a vypadá to s nimi hodně dobře – 7:10.

04:21

Španělé jsou zpátky ve vedení o dvě branky! Blai Mallarach Guell vypálil z první po svislé přihrávce. Míč se odrazil od vody přímo před brankářem Wolfem a ten tak neodhadl jeho směr – 7:9.

04:50

Luca Cupido se nyní vykoupil za zaviněnou penaltu! Parádní střelou nedal brankáři Španělska řádnou šancc. Míč skončil pod víkem a je to 7:8

05:16

Pinedo si připsal parádní zákrok po rychlé střele jednoho z Američanů.

05:53

Penalta byla úspěšně proměněna! Alberto Munarriz Egana vyskočil a poslal rychlou ránu do levé horní části branky – 3:8.

05:53

Luca Cupido zaznamenal faul a bude z toho penalta!

05:48

Asi tři minuty se přezkoumávala situace s návratem vyloučeného hráče USA. Ten se totiž vrátil chvíli před uplynutím přesilovky a tak je vyloučen znovu.

05:48

Španělé v přesilové hře pálili zpoza obrany, ale gól nezaznamenali. Stále tak vedou těsně o jednu branku.