0:1

konec (0:1)

29.07.2021, 21:00 • Loro-Boriçi Stadium (Skadar) • 2. předkolo • David Suchý

Tipsport: 3.38 3.06 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Limassolu, který svého soupeře znovu porazil výsledkem 1:0 a může se tak radovat z postupu. Přitom druhý poločas patřil spíše domácímu celku, který si vypracoval několik velice slušných šancí, jenomže ani v tomto odvetném duelu si nakonec na brankáře ani jednou nepřišel. Oba zápasy nabídly pouze jednu branku, v obou případech se prosadil Štefan Štepović. (22:59:25)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:16.

90+6

90+5

90+5. Domácí trefili tyč.

90+5

Byl z toho pochopitelně přímý střelecký pokus, jenž nakonec putoval od zdi pouze do tyče!

90+4

Hosté faulovali kousek od svého pokutového území, je tu nadějná standardní situace pro domácí.

90+2

Domácí to zkoušeli nákopem do pokutového území, míč ovšem proletěl pouze do zámezí.

90

Nastavuje se šest minut.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. AEL kráčí za postupem, ještě ale musíme počítat s nastavením.

87

Medojević nyní nasbíral cenné vteřinky na polovině soupeře, domácím se pochopitelně krátí čas na případné vyrovnání.

85

Následovat tak mohlo autové vhazování. Mazáň nikam nespěchal, nakonec mu na pomoc přispěchal osamocený Torres.

84

Střídání v týmu AEL Limassol: ze hřiště odchází Riera, přichází Mazurek.

83

Střídání v týmu KS Vllaznia Shkodër: ze hřiště odchází Bulatović, přichází Smajli.

82

Jonuzi to zkoušel přenesením hry na pravou stranu hrací plochy, kde měl hodně daleko k míči domácí Gurišta.

81

Do konce druhého poločasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. AEL se spíše jen brání, přesto se mu daří držet soupeře daleko od branky.

80

Posléze si v souboji pomohl nedovoleným způsobem Torres, který posadil na zem domácího záložníka Cobu.

79

Domácí celek je sice při chuti, jenomže tentokráte ve vyložené šanci selhal také Coba, který nedokázal překonat Diase.

77

Do rozehrávky svého celku se zapojil také hostující brankář Dias, kterému se povedlo přenést hru k pravé lajně.