Evropská konferenční liga (předkola)

NK Osijek – Pogoň Štětín

1:0

konec (1:0)

29.07.2021, 21:00 • Stadion Gradski vrt, Osijek (Chorvatsko) • 2. předkolo • Vít Trubička (@VtTrubika)

Tipsport: 2.14 3.08 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešní večer je to ode mne vše. Přeji vám dobrou noc a někdy příště u dalších přenosů na počtenou! (22:58:02)
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:14.
V chorvatském Osijeku je dobojováno! Domácí tým může slavit zcela zasloužený postup do další fáze Konferenční ligy. Přestože v druhé půli byl o něco aktivnějším celkem polský Štětín, dotáhnout jednobrankové vedení Osijeku z konce první půle se mu ale nepodařilo a proto v letošní pohárové Evropě končí. Naopak Osijek se už teď může těšit na třetí předkolo Evropské konferenční ligy.

90+5

90+3

Štětín pokračuje v aktivní útočné hře ve vápně. Není se ani čemu divit. Do konce zápasu zbývá pár vteřin a Ivusić ještě vykopává.

90+2

Štětín opět proniká po pravém křídle do vápna. Vysokou hlavičkou ale Nejašmić poslal míč do bezpečí nad vlastní branku mimo hřiště.

90+1

Žlutou kartu dostává Kamil Grygas (Pogoň Štětín).

90+1

Sudí nastavují čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

90

Polští fotbalisté zkouší rozehrát od vlastní branky. Jejich snaha je ale celkem vysoko napadána.

90

Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Pilj, přichází Cheberko.

89

Proto také záhy Štětín přesunul hru k opačné brance a snaží se v posledních momentech základní hrací doby ještě něco zásadního vymyslet.

88

Osijek zvládl pokrýt rohový kop na vlastní branku a jeho dvojice hráčů se posléze vydala na rychlou útočnou výpravu. Před velkým vápnem ale byla zastavena.

87

Do útoku se po dlouhé době dostal Štětín. Domácím hráčům se ovšem daří blokovat řadu soupeřových střeleckých příležitostí.

86

Žlutou kartu dostává Ivan Fiolić (NK Osijek).

84

Domácí se, celkem logicky, snaží udržet hru co nejdále od vlastní branky. Což se momentálně celkem daří, navíc měl Mierez velkou šanci na skórování po Piljově přihrávce zprava. Měl ale vedle sebe jednoho z bránících hráčů Štětína, přes kterého vypálit nedokázal.

84

Žlutou kartu dostává Mile Škorić (NK Osijek).

83

Nátlak Osijeku se v posledních minutách stupňuje. Gólman Stipica je ale ve střehu a celou situaci se snaží udržet pod kontrolou.