konec (1:0)

29.07.2021, 20:45 • 2. předkolo • Tomáš Kubečka, Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.59 3.92 5.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:7. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:17. (22:36:24)
Dvě nastavené minuty jsou minulostí a zápas končí! Irští Bohemians porazili Dudelange i ve druhém utkání a radují se z postupu do další fáze Evropské konferenční ligy. Již v prvním poločas dal základ domácímu vítězství Robert Cornwall, po změně stran poté dvěma zásahy dokonal postup Irů Georgie Kelly.

90+2

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90

Bohemians jsou i nadále s balonem pod kontrolou na útočné polovině. Už to vypadá, že ani ve druhém vzájemném duelu Dudelange neudeří.

89

Střídání v týmu Bohemians FC: ze hřiště odchází Kelly, přichází Finnerty.

88

Opět byl u balonu Muratovič a opět se do zakončení neprosadil. Skvěle se v defenzivě předvedl Lyons.

87

Muratovič směřoval s míčem do útoku. S Da Cruzem si ale v kombinaci příliš nerozuměl a tak balon skončil u Talbora.

86

Domácí drží balon pod kontrolou dostatečně daleko od vlastní branky. Dudelange to bude mít v závěru zápasu hodně těžké.

84

Střídání v týmu Bohemians FC: ze hřiště odchází Burt, přichází Ward.

83

Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Ani rohový kop hostujícího týmu Talbora neohrozil.

82

Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Morren, přichází Kabore.

82

Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Bettaieb, přichází Ninte.

81

A další nebezpečná akce Dudelange. Balon propadl na zadní tyči proti noze De Cruzovi, ale ten pálil bez přípravy vysoko nad branku.

80

Tak přece jen nebezpečná situace před domácí brankou. Muratovič se protáhl kolem obránce, ale poté napálil míč do Kellyho.

78

U postranní lajny skončil na trávníku Lyons, ale ani tentokrát se nepískalo. Hosté ale zisku balonu nedokázali využít.

77

Dudelange se stále snaží útočit. Střílený centr z pravé strany si ale v malém pokutovém území pohlídal Talbor.