0:2
konec (0:0)
29.07.2021, 20:00 • Puskás Akadémia Pancho Aréna - Felcsut • 2. předkolo • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 1.3 5.38 9.46 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 5.38 - 9.46
Puskás Akadémia FC – RFS Riga
0:2
konec (0:0)
Branky: 52. Lemajič (Santana), 69. Santana (Šimkovič)
Karty: 30. Nagy (PUK), 72. Nieff (PUK) – 16. Savalnieks (RFS), 34. Šimkovič (RFS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:10.
Puskás Akadémia FC:
Tóth – Nunes, Stronati, Spandler – Nagy (C), van Nieff, Corbu, Deutsch (46. Kozák) – Baluta (61. Géresi) – Slagveer 61. Kiss), Plšek (71. Favorov)
Náhradníci: Markek, A. Kiss – T. Kiss, Kozák, Favorov, Pujlic, Major, Géresi, Posztobányi, Ominger, Weslen, Komáromi
Trenér:
RFS Riga:
Černiauskas – Savalnieks (76. Pikk), Jagodinskis (76. Stuglis), Lipušček, Sorokins – Šarič, Strumia, Šimkovič (C) – Friesenbichler (60. Kouadio), Lemajič (84. Regža), Santana (84. Villela)
Náhradníci: Nerugals, Vilkovs – Zjuzins, Villela, Micevski, Rakels, Varslavans, Kouadio, Regža, Stuglis, Pikk, Mareš
Trenér:
Rozhodčí: Altmann (AUT) – Schreiner (AUT), Gutschi (AUT)
Diváci:
První zápas: RFS Riga - Puskás Akadémia 3:0
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
90+2
90+1
89
88
87
85
84
Střídání v týmu RFS Riga: ze hřiště odchází Santana, přichází Villela.
83
81
80
79
78
76
Střídání v týmu RFS Riga: ze hřiště odchází Savalnieks, přichází Pikk.
75
74
73
72