0:2
konec (0:1)
29.07.2021, 20:00 • Elbasan Arena, Elbasan (Albánie) • 2. předkolo • Michal Sadlek
Tipsport: 15.3 6.59 1.19 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 15.3 - 6.59 - 1.19
KF Partizani Tirana – FC Basilej
0:2
konec (0:1)
Branky: 38. Stocker, 49. Cabral (Palacios)
Karty: 35. Bardhi (PTZ) – 76. Frei (BAS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 2:0. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 8:10.
KF Partizani Tirana:
Hoxha (C) – Gligorov (57. Celina), Damcevski, Belica, Shehi (75. Sota) – Bardhi (75. Selita), Murataj (57. Kote), Rrapaj – Lucas, Cara, Stênio Júnior
Náhradníci: Teqja – Kodra, Selita, Celina, Dajçi, Llanaj, Marinaj, Sota, Balla, Kote
Trenér:
FC Basilej:
Lindner – Lang, Djiga, Frei, Pelmard (75. Petretta) – Xhaka, Quintilla – Zhegrova (46. Sene), Palacios (82. Esposito), Stocker (C) (46. Millar) – Cabral (65. Males)
Náhradníci: Spycher, Gebhardt – Cardoso, Cömert, Kasami, Millar, Males, Lopez Galache, Tushi, Petretta, Esposito, Sene
Trenér:
Rozhodčí: Diamantopoulos – Buxbaoum, Psarris (GRE)
Diváci:
První zápas: Basilej - Partizani Tirana 3:0
Karaganda – FCSB • po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • po prodl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Olimpija Lublaň • po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički 18:00 0:2
Vorskla – KuPS • po prodl. 18:00 2:3
Bodo/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi OSK – Trnava • po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Apollon Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ašdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
BATE – Batumi 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
H. Be'er Sheva – Arda Kardžali 19:00 4:0
Maccabi Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
M. Tel-Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Vojvodina – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani – Basilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – FC Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira United 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette FC – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • po prodl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoň 21:00 1:0
Vllaznia Shkodër – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:6.
Střely mimo: 2:0.
Rohy: 1:6.
Ofsajdy: 5:2.
Fauly: 8:10.
90+4
90+3
90+2
90+1
90+1. Stênio Júnior (PTZ)
90+1
90
88
87
86
85
84
83
82
80
79